logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Share Instagram: davidsfonds.cultuurnetwerk

Vlaanderen: Verbeelding werkt
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Activiteiten | | Inschrijven op de activiteitenmailing


Koersel [Limburgse Kempen]


Mevrouw Anne-Mie Cox
Dunantstraat 21
3582 Koersel
T. 011427858
T. 0473950861
am_cox@hotmail.com
Voorzitter
Mevrouw Gaby Tylleman
Hanebergstraat 77
3581 Beverlo
T. 011/34 86 84
gaby.tylleman@telenet.be
Secretaris, Werking taal en lezen, Beheerder website
De heer Jean Vanbaelen
Korspelheidestraat 30
3582 Koersel
T. 011425456
T. 0474376030
jean-vanbaelen@fulladsl.be
jean.vanbaelen@fulladsl.be
Penningmeester
Mevrouw Magda Jennes
Schrikheidestraat 13
3582 Koersel
T. 011421969
magdajennes@skynet.be
Afgevaardigde cult. raad, Bestuurslid
Mevrouw Gerda Moons
Koerselsebaan 185
3550 Heusden
T. 011431570
gerda.moons@skynet.be
Afgevaardigde cult. raad, Bestuurslid
De heer Henri Heyligen
Heerbaan 297 Bus 2
3582 Koersel
T. 011422893
patrickheyligen@pandora.be
Wijkmedewerker
De heer Willy Jodts
Dijle 34 Bus 3.01
2800 Mechelen
T. 0495215721
willy.jodts@telenet.be
Erevoorzitter
De heer Marcel Geypens
Linkestraat 93
3582 Koersel
T. 011720538
T. 0476353477
marcel.geypens@telenet.be
Ondervoorzitter
Mevrouw Liliane Lemmens
Naaldweg 32
3582 Koersel
T. 011571233
lemmens_liliane@hotmail.com
Werking geschiedenis, Bestuurslid werking kunst

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat wij u de beste ervaring op onze website geven. Dit omvat cookies van websites van derden van sociale media als u een pagina bezoekt die embedded content bevat van sociale media. Dergelijke cookies van derden kunnen uw gebruik van deze website volgen. Als u doorgaat met gebruik van deze website, gaan we ervan uit dat u alle cookies op deze website graag ontvangt. U kunt echter uw cookie-instellingen op elk gewenst moment wijzigen door uw cookies voor dit domein te wissen.