logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Share Instagram: davidsfonds.cultuurnetwerk

Vlaanderen: Verbeelding werkt
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Nieuws | Activiteiten | Foto's | Inschrijven op de activiteitenmailing


Borgloon [Haspengouw]


De heer Guy Vijgen
T. 012742513
T. 0473655041
guyvijgen@live.be
Voorzitter, Werking taal en lezen, Werking geschiedenis
Mevrouw Ria Moers
T. 012742253
ria.moers@skynet.be
Secretaris, Medew. Davidsfonds Academie, Secretaris (gewest), Penningmeester (gewest)
Mevrouw Judith Vandercapellen
T. 012742854
T. 0474909526 DIRK
judith.vandercapellen@telenet.be
Penningmeester, Werking taal en lezen
Mevrouw Monique Nelissen
T. 012742860
T. 0473787633
monique.nelissen1@gmail.com
Bestuurslid afdelingstijdschr., Werking geschiedenis
De heer Marcel Briers
T. 012742215
T. 0475731004
marcel.briers@skynet.be
Bestuurslid
De heer Jos Vints
T. 011486237
T. 0476417113
jos.vints@skynet.be
Bestuurslid
De heer Etienne Knapen
T. 012745914
T. 0496066935
etienne.knapen1@skynet.be
Bestuurslid, Beheerder website
De heer Maurice Maes
T. 012743648
maumaeske@gmail.com
Bestuurslid
Mevrouw Reinhilde De Witte
T. 012743086
renilde_dewitte@hotmail.com
Bestuurslid
Mevrouw Lieve Lismont
T. 012/74.63.85
lismontlieve@gmail.com
Bestuurslid
De heer André Rouvrois
T. 012743233
T. 0498133721
andre.rouvrois@gmail.com
Bestuurslid
De heer Jos Lenaers
T. 012672419
jos_lenaers@skynet.be
Ondervoorzitter
Mevrouw Janine Lysens
T. 012/74 26 65
janine.lysens@skynet.be
Medew. Davidsfonds Academie, Bestuurslid (gewest)

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat wij u de beste ervaring op onze website geven. Dit omvat cookies van websites van derden van sociale media als u een pagina bezoekt die embedded content bevat van sociale media. Dergelijke cookies van derden kunnen uw gebruik van deze website volgen. Als u doorgaat met gebruik van deze website, gaan we ervan uit dat u alle cookies op deze website graag ontvangt. U kunt echter uw cookie-instellingen op elk gewenst moment wijzigen door uw cookies voor dit domein te wissen.