logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Share Instagram: davidsfonds.cultuurnetwerk

Vlaanderen: Verbeelding werkt
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Activiteiten | | Inschrijven op de activiteitenmailing


Wezembeek-Oppem [Midden-Brabant]


De heer Jan Pollaris
Pleinlaan 69A
1970 Wezembeek-Oppem
T. 027318184
jan.pollaris@telenet.be
Voorzitter, Secretaris, Penningmeester, Bestuurslid boekenbedeling
Mevrouw Annelies Boon
Brusselsesteenweg 71A Bus 9
3080 Tervuren
T. 027311268
T. 0479756357
annelies_boon@hotmail.com
Afgevaardigde cult. raad, Bestuurslid
De heer Jan Walraet
Pachthofdreef 36
1970 Wezembeek-Oppem
T. 027842040
T. 0475703380
jan.walraet@telenet.be
Bestuurslid
De heer Dirk Cumps
Leopold III Laan 119
1970 Wezembeek-Oppem
T. 0476386202
T. 0479078650
dirk.cumps@telenet.be
Bestuurslid, Werking geschiedenis, Beheerder website
Mevrouw Mathilde Soetewey
Heldenlaan 52
1970 Wezembeek-Oppem
T. 027310512
Wijkmedewerker
Mevrouw Hilde Grauwels
Bareeldreef 9 101
3070 Kortenberg
T. 027313744
hilde.grauwels@skynet.be
Wijkmedewerker
De heer Herman Struyf
Sterrenveld 19
1970 Wezembeek-Oppem
T. 0472969645
herman.struyf@telenet.be
Wijkmedewerker
Mevrouw Griet Lindemans
Pachthofdreef 36 /
1970 Wezembeek-Oppem
T. 027842040
Wijkmedewerker
Mevrouw Marcelline Degeling
Mechelsesteenweg 13 13
1970 Wezembeek-Oppem
T. 027315737
Wijkmedewerker

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat wij u de beste ervaring op onze website geven. Dit omvat cookies van websites van derden van sociale media als u een pagina bezoekt die embedded content bevat van sociale media. Dergelijke cookies van derden kunnen uw gebruik van deze website volgen. Als u doorgaat met gebruik van deze website, gaan we ervan uit dat u alle cookies op deze website graag ontvangt. U kunt echter uw cookie-instellingen op elk gewenst moment wijzigen door uw cookies voor dit domein te wissen.