logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Share Instagram: davidsfonds.cultuurnetwerk

Vlaanderen: Verbeelding werkt
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Nieuws | Activiteiten | | Inschrijven op de activiteitenmailing


Maarkedal [Vlaamse Ardennen]


De heer Fernand Maes
Rattepoelstraat 27
9680 Maarke-Kerkem
T. 055318595
T. 0476434261
fernand.maes@alsico.be
Voorzitter, Penningmeester, Bestuurslid programmatie, Bestuurslid ledenbeweging, Bestuurslid boekenbedeling, Werking geschiedenis, Bestuurslid (gewest)
De heer Emiel Vandenabeele
Rijksweg 58
9681 Nukerke
T. 055216414
emiel.vandenabeele@telenet.be
Secretaris, Bestuurslid public relations, Penningmeester (gewest)
Mevrouw Martine Eeckhaut
Hofveldstraat 47
9688 Schorisse
T. 055455311
T. 055311702
martine_eeckhaut@hotmail.com
Bestuurslid ledenbeweging, Bestuurslid
Mevrouw Rita Van Quickelberghe
Maarkeweg 66
9680 Maarke-Kerkem
T. 055310660
mark.didier@telenet.be
Bestuurslid public relations, Bestuurslid
De heer Marc De Nil
Boskant 54
9700 Mater
T. 055314961
schiettecattem@hotmail.com
Bestuurslid
De heer Roger De Tavernier
Koekamerstraat 11
9688 Schorisse
T. 055210574
roger.de.tavernier@gmail.com
Bestuurslid
De heer Paul Opsomer
Ommegangstraat 130
9681 Nukerke
T. 055216659
paul.opsomer1@telenet.be
Bestuurslid
De heer Clement Lemarcq
Weitstraat 9
9680 Etikhove
T. 055214921
clement.lemarcq@telenet.be
Bestuurslid, Beheerder website
Mevrouw Anne Frérot
Fremisstraat 6
9680 Maarke-Kerkem
T. 055311786
cdebourdeaudhuy@gmail.com
Bestuurslid
De heer Geert De Geyter
T. 055/45 53 11
T. 0497/53 25 07
geert_de_geyter@hotmail.com
Bestuurslid
Mevrouw Krista Besard
T. 055/45 57 60
lucenkrista@gmail.com
Bestuurslid
De heer Yvan Pauwels
Losse medewerker

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat wij u de beste ervaring op onze website geven. Dit omvat cookies van websites van derden van sociale media als u een pagina bezoekt die embedded content bevat van sociale media. Dergelijke cookies van derden kunnen uw gebruik van deze website volgen. Als u doorgaat met gebruik van deze website, gaan we ervan uit dat u alle cookies op deze website graag ontvangt. U kunt echter uw cookie-instellingen op elk gewenst moment wijzigen door uw cookies voor dit domein te wissen.