logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Kunst in huis

Share Instagram: davidsfonds.cultuurnetwerk

Vlaanderen: Verbeelding werkt
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Nieuws | Activiteiten | | Inschrijven op de activiteitenmailing


Kessel-Lo-Vlierbeek [Dijleland]


De heer Andre Aubert
andre.aubert@kuleuven.be
Secretaris
Mevrouw Elly Jeurissen
ellyjeur@gmail.com
Penningmeester, Ondervoorzitter, Beheerder website
De heer Hugo Kindermans
hugo.kindermans1@telenet.be
Afgevaardigde cult. raad, Bestuurslid, Wijkmedewerker
De heer Leopold Smets
leopoldsmets@scarlet.be
Bestuurslid, Wijkmedewerker
Mevrouw Marcelle Wathion
goossens.filip@skynet.be
Bestuurslid, Wijkmedewerker
Mevrouw Odette Wuyckens
swuyckens@hotmail.com
Bestuurslid, Wijkmedewerker
De heer Hans Peeters
hans.peeters@nmbs.be
Bestuurslid, Wijkmedewerker
Mevrouw Geertje Coucke
geertje.coucke@ymail.com
Bestuurslid, Wijkmedewerker
De heer Dirk Vansina
vansina.dirk@telenet.be
Wijkmedewerker
Mevrouw Caroline Ballegeer
caroline.ballegeer@gmail.com
Erevoorzitter

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat wij u de beste ervaring op onze website geven. Dit omvat cookies van websites van derden van sociale media als u een pagina bezoekt die embedded content bevat van sociale media. Dergelijke cookies van derden kunnen uw gebruik van deze website volgen. Als u doorgaat met gebruik van deze website, gaan we ervan uit dat u alle cookies op deze website graag ontvangt. U kunt echter uw cookie-instellingen op elk gewenst moment wijzigen door uw cookies voor dit domein te wissen.