logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Share Instagram: davidsfonds.cultuurnetwerk

Vlaanderen: Verbeelding werkt
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Nieuws | Activiteiten | | Inschrijven op de activiteitenmailing


Bertem [Dijleland]


De heer Luc Lammens
Bosstraat 34
3060 Bertem
T. 0486528068
indeserv@telenet.be
Voorzitter
De heer Erik Schroyens
Grauwe Steenberg 3
3060 Bertem
erik.schroyens@gmail.com
Secretaris
Mevrouw Andrea Peeters
Kouter 5
3060 Bertem
T. 016480309
andreapeeters1@gmail.com
Penningmeester
Mevrouw Christina De Meyer
Kouter 37
3060 Bertem
T. 016480268
christina.de.meyer@skynet.be
christina.de.meyer@skynet.be
Bestuurslid
Mevrouw Marielle Vastmans
Bosstraat 137
3060 Bertem
T. 016490252
T. 0476646497
koen.nieuwborg@telenet.be
Bestuurslid
De heer Eric de Lobel
Leuvenstraat 14
3060 Bertem
T. 016480774
T. 0497190943
eric.de.lobel@telenet.be
Bestuurslid
Mevrouw Els Roscam
Groenendaal 10
3060 Bertem
T. 016480834
els.roscam@telenet.be
Erevoorzitter
De heer Camiel De Ranter
Corbielaan 12
3060 Bertem
T. 016488871
camiel.de.ranter@telenet.be
Lid dagelijks bestuur afdeling
De heer Alfons Geeraert
Bosstraat 153
3060 Bertem
T. 016489945
T. 0473253579
alfons.geeraert@telenet.be
Beheerder website

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat wij u de beste ervaring op onze website geven. Dit omvat cookies van websites van derden van sociale media als u een pagina bezoekt die embedded content bevat van sociale media. Dergelijke cookies van derden kunnen uw gebruik van deze website volgen. Als u doorgaat met gebruik van deze website, gaan we ervan uit dat u alle cookies op deze website graag ontvangt. U kunt echter uw cookie-instellingen op elk gewenst moment wijzigen door uw cookies voor dit domein te wissen.