logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Share Instagram: davidsfonds.cultuurnetwerk

Vlaanderen: Verbeelding werkt
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Activiteiten | Foto's | Inschrijven op de activiteitenmailing


De Pinte-Zevergem [Land van Leie en Schelde]


Bart Laureys
Abeelpark 8
9840 De Pinte
T. 092826843
laureys.b@telenet.be
Voorzitter
Guido Naessens
Zwaluwlaan 8
9840 De Pinte
T. 092828711
T. 0484175032
guidonaessens@telenet.be
Secretaris
Mark Boeckx
Hazelaarspad 5
9840 De Pinte
T. 0472339087
mgc.boeckx@telenet.be
Penningmeester, Ondervoorzitter
Andre Verhoeye
Van Eycklaan 9
9840 De Pinte
T. 092826029
T. 0474611810
andre.verhoeye@skynet.be
Bestuurslid ledenbeweging
Christian Haemers
Reevijver 14
9840 De Pinte
T. 092826628
haemers.vanacker@skynet.be
Bestuurslid, Losse medewerker
Jozef Van Melckebeke
Grensstraat 8
9840 De Pinte
T. 092826530
T. 0478994414
jozef.vanmelckebeke@skynet.be
Bestuurslid, Erevoorzitter
Marc Lagaert
Van Eycklaan 46
9840 De Pinte
T. 092825277
T. 0478886408
marc.lagaert2@telenet.be
Bestuurslid, Erevoorzitter
Erik Neyrinck
Serafien De Rijckelaan 31
9840 De Pinte
T. 092828638
erik_neyrinck@yahoo.com
Bestuurslid
Eddy Detemmerman
Wontergemstraat 15
9810 Eke
T. 093855777
T. 0485107632
eddy.detemmerman@telenet.be
Bestuurslid
Katleen Vandermeersch
Willemsdorp 1
9840 De Pinte
T. 092829669
katleenvandermeersch@telenet.be
Bestuurslid, Medew. Davidsfonds Academie
Marilou Lauwers
Leliestraat 32
9840 De Pinte
T. 092826851
marilou.lauwers@skynet.be
Bestuurslid, Losse medewerker

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat wij u de beste ervaring op onze website geven. Dit omvat cookies van websites van derden van sociale media als u een pagina bezoekt die embedded content bevat van sociale media. Dergelijke cookies van derden kunnen uw gebruik van deze website volgen. Als u doorgaat met gebruik van deze website, gaan we ervan uit dat u alle cookies op deze website graag ontvangt. U kunt echter uw cookie-instellingen op elk gewenst moment wijzigen door uw cookies voor dit domein te wissen.