logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Kunst in huis

Share Instagram: davidsfonds.cultuurnetwerk

Vlaanderen: Verbeelding werkt
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Activiteiten | | Inschrijven op de activiteitenmailing


Halle [Bruegelland]


De heer Guy Lernout
Kornijkveld 3
1501 Buizingen
lernout.guy@skynet.be
Voorzitter, Penningmeester, Wijkmedewerker, Bestuurslid boekenbedeling
Mevrouw Jaklien Dierickx
Kanaalbrugstraat 3 1.1
1500 Halle
T. 023563974
T. 0494814574
jaklien.dierickx@skynet.be
Secretaris, Bestuurslid, Wijkmedewerker
De heer Frans Verheugen
Felix Steensstraat 22
1500 Halle
T. 023567426
frans.verheugen@skynet.be
Bestuurslid public relations, Wijkmedewerker, Beheerder website
De heer Erwin Neels
Berendries 34
1500 Halle
T. 0497541108
Bestuurslid, Wijkmedewerker, Medew. Davidsfonds Academie
Mevrouw Thilda Debusscher
Albertstraat 16
1500 Halle
T. 0495276270
thilda.debusscher@outlook.com
Bestuurslid, Medew. Davidsfonds Academie
De heer André Balliauw
Patrijzenlaan 15
1501 Buizingen
T. 023569444
andre.balliauw@telenet.be
Bestuurslid, Wijkmedewerker, Medew. Davidsfonds Academie
De heer Karel Vermeulen
Esdoornstraat 20
1502 Lembeek
T. 023566629
vermeulen.karel@telenet.be
Wijkmedewerker
De heer Jean-Pierre Lievens
Eikstraat 8
1673 Beert
T. 0472548969
jean.pierre.lievens2@telenet.be
Wijkmedewerker
De heer Jan Vanhaelen
Albertstraat 16
1500 Halle
T. 0495276270
thilda.debusscher@outlook.com
Wijkmedewerker
De heer Jos Dupond
Prinses Paolalaan 30
1500 Halle
T. 023561902
dupond.vandevelde@telenet.be
Wijkmedewerker
De heer Willy Herremans
Kasteelbrakelsesteenweg 455A
1502 Lembeek
T. 023610539
willy.herremans@skynet.be
Wijkmedewerker
De heer Lieven Dewolf
L.A. Sluysstraat 33
1500 Halle
T. 0491646691
T. 0499111350
lieven_dewolf@hotmail.com
Wijkmedewerker

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat wij u de beste ervaring op onze website geven. Dit omvat cookies van websites van derden van sociale media als u een pagina bezoekt die embedded content bevat van sociale media. Dergelijke cookies van derden kunnen uw gebruik van deze website volgen. Als u doorgaat met gebruik van deze website, gaan we ervan uit dat u alle cookies op deze website graag ontvangt. U kunt echter uw cookie-instellingen op elk gewenst moment wijzigen door uw cookies voor dit domein te wissen.