logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Share Instagram: davidsfonds.cultuurnetwerk

Vlaanderen: Verbeelding werkt
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Activiteiten | | Inschrijven op de activiteitenmailing


Dilbeek-Wolsem [Bruegelland]


De heer Guido Andries
Stationsstraat 116
1700 Dilbeek
T. 025691044
T. 0495497986
guidoandries116@gmail.com
Voorzitter
De heer Niko Cauwelier
Herststraat 9
1761 Borchtlombeek
T. 0498614825
niko.cauwelier@hotmail.com
Secretaris
De heer Chris De Valck
Keienveld 6
1702 Groot-Bijgaarden
T. 024661244
chris.devalck@skynet.be
Penningmeester
De heer Georges Vlamynck
Draverslaan 3
1700 Dilbeek
T. 024667344
stefaan.vlamynck@telenet.be
Bestuurslid ledenbeweging, Erevoorzitter
De heer Bart Dehuvyne
Landmeterstraat 28 8
1080 Sint-Jans-Molenbeek
T. 0473951444
dehuvyne.bart@outlook.com
Afgevaardigde cult. raad, Bestuurslid
Mevrouw Rita Leuckx
Smissenbosstraat 79
1700 Dilbeek
T. 0476892198
jan.erkelbout@telenet.be
Bestuurslid
De heer Alfons De Leeuw
Wolfrot 5
1730 Asse
T. 024525782
T. 0478202764
alfons.de.leeuw@skynet.be
Bestuurslid
Jan Guns
Tulpenlaan 15
1702 Groot-Bijgaarden
T. 0479900294
T. 024664964
jan.guns1@gmail.com
Bestuurslid
De heer Dirk Mannaerts
Meersstraat 12
1730 Asse
T. 0477611994
T. 025695243
dirk.mannaerts@telenet.be
Bestuurslid
Mevrouw Marthe Scheppers
Zuurweidestraat 38
1700 Dilbeek
T. 024669842
Bestuurslid
Mevrouw Martine Maes
Stationsstraat 116
1700 Dilbeek
T. 025691044
guidoandries116@gmail.com
Bestuurslid, Beheerder website
De heer Michel De Temmerman
Kloostermuur 31
1702 Groot-Bijgaarden
T. 024630582
micheldt@skynet.be
Bestuurslid
De heer Eddy Leemans
Bloemenlaan 51
1702 Groot-Bijgaarden
T. 024668798
liliane-carmeliet@live.be
Bestuurslid
Mevrouw Maries Haelterman
Maalbeekstraat 5B
1700 Dilbeek
T. 0474738361
maries.haelterman@telenet.be
Bestuurslid
Mevrouw Denise Woters
Brusselstraat 303
1702 Groot-Bijgaarden
T. 024667089
paul.ricour@telenet.be
Lid dagelijks bestuur afdeling
De heer Roger Peeters
Hoogveld 22
1702 Groot-Bijgaarden
T. 024664476
peetersr@skynet.be
rogerpeeters44@gmail.com
Losse medewerker
De heer Vincent Geers
Koolwitje 29
1700 Dilbeek
T. 024665546
T. 0475741173
vincent.geers@zaolife.be
Losse medewerker
De heer Jean Rampelbergh
Stationsstraat 120
1700 Dilbeek
T. 024668393
T. 0473840620
Losse medewerker
Mevrouw Irma Schoukens
Eikenlaan 23
1740 Ternat
Losse medewerker

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat wij u de beste ervaring op onze website geven. Dit omvat cookies van websites van derden van sociale media als u een pagina bezoekt die embedded content bevat van sociale media. Dergelijke cookies van derden kunnen uw gebruik van deze website volgen. Als u doorgaat met gebruik van deze website, gaan we ervan uit dat u alle cookies op deze website graag ontvangt. U kunt echter uw cookie-instellingen op elk gewenst moment wijzigen door uw cookies voor dit domein te wissen.