logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Kunst in huis

Share Instagram: davidsfonds.cultuurnetwerk

Vlaanderen: Verbeelding werkt
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Activiteiten | Foto's | Inschrijven op de activiteitenmailing


Vosselaar [Taxandria]


De heer Frans Van Gerven
T. 014613095
frans.van.gerven1@telenet.be
Voorzitter, Medew. Davidsfonds Academie, Beheerder website
De heer Jef Florizoone
T. 014612389
jozef.florizoone@telenet.be
Secretaris, Bestuurslid ledenbeweging, Werking geschiedenis, Medew. Davidsfonds Academie
De heer Johan Buedts
T. 014419956
T. 0485412117
jean.marie.buedts@skynet.be
Penningmeester
De heer Rik Hermans
T. 0486669087
rikfc.hermans@gmail.com
Bestuurslid ledenbeweging, Bestuurslid, Lid Nationaal Bestuur
Mevrouw Ingrid Poets
T. 014614069
ingrid.poets@edpnet.be
Bestuurslid public relations, Bestuurslid perscontacten, Bestuurslid, Werking taal en lezen, Beheerder website
Mevrouw Helga Woestenborghs
T. 0486688919
luk.verstraelen@telenet.be
Bestuurslid public relations, Bestuurslid perscontacten, Bestuurslid
De heer Cyriel Desmidt
T. 014610905
cyriel.desmidt@scarlet.be
Afgevaardigde cult. raad, Bestuurslid
De heer Jo Suykerbuyk
T. 014612275
AnnHoet@scarlet.be
AnnHoet@scarlet.be
Bestuurslid
De heer Wilfried Craninx
T. 014424155
wilfried.craninx@telenet.be
Bestuurslid
De heer Frank Lescouhier
T. 014612804
frank.lescouhier@telenet.be
Bestuurslid, Werking geschiedenis
De heer Luc Van Eyck
T. 014611400
vaneyckluc@skynet.be
Bestuurslid
Mevrouw Hildegarde Kerkhof
T. 014/41.99.56
hilde.kerkhof@gmail.com
Bestuurslid
De heer Franki Dhoore
T. 014619017
franki@dhoore.name
Bestuurslid
De heer en mevrouw Gust Luyten
Wulpenlaan 6
2350 Vosselaar
T. 014421687
gust_luyten@skynet.be
Bestuurslid werking kunst

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat wij u de beste ervaring op onze website geven. Dit omvat cookies van websites van derden van sociale media als u een pagina bezoekt die embedded content bevat van sociale media. Dergelijke cookies van derden kunnen uw gebruik van deze website volgen. Als u doorgaat met gebruik van deze website, gaan we ervan uit dat u alle cookies op deze website graag ontvangt. U kunt echter uw cookie-instellingen op elk gewenst moment wijzigen door uw cookies voor dit domein te wissen.