logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Kunst in huis

Share Instagram: davidsfonds.cultuurnetwerk

Vlaanderen: Verbeelding werkt
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Activiteiten | | Inschrijven op de activiteitenmailing


Hoogstraten [Taxandria]


De heer Jef Vissers
Minderhoutsestraat 92
2322 Minderhout
T. 033144900
T. 0473793342
jef.vissers2@gmail.com
Voorzitter
De heer Joos Croes
Molenakker 5
2320 Hoogstraten
T. 033144924
hoogstraten.davidsfonds@telenet.be
joos_croes@telenet.be
Secretaris, Medew. Davidsfonds Academie, Secretaris (gewest)
De heer François Verschueren
Lindendreef 21
2320 Hoogstraten
T. 033141188
T. 0472604076
swa.verschueren@telenet.be
heidi.bekaert@telenet.be
Penningmeester, Bestuurslid boekenbedeling, Medew. Davidsfonds Academie
Mevrouw Annemie Van Mol
Deken Lauwerysstraat 22
2320 Hoogstraten
T. 0472450487
mie.vanmol@gmail.com
Afgevaardigde cult. raad, Bestuurslid perscontacten
De heer Raf Peeters
Moerstraat 29
2320 Hoogstraten
T. 033145407
rafpeeters_druyts@telenet.be
Bestuurslid, Erevoorzitter, Medew. Davidsfonds Academie
De heer Jacques Verboven
Meerseweg 57B
2321 Meer
T. 033151086
jacques.verboven@telenet.be
Bestuurslid
De heer Patrick Jordens
Chaamseweg 20A
2328 Meerle
T. 033158527
patrickjordens60@telenet.be
Bestuurslid
Mevrouw Carine Sledsens
Achtelsestraat 98A
2320 Hoogstraten
T. 033149876
carinesledsens@gmail.com
Bestuurslid
Mevrouw Ria Vlaminckx
Begijnhof 7
2320 Hoogstraten
T. 0496874029
ria.vlaminckx@telenet.be
Bestuurslid
De heer Jef Versmissen
Gravin Elisabethlaan 27
2320 Hoogstraten
T. 033147380
Wijkmedewerker
Mevrouw Simonne Bruurs
Vrijheid 115
2320 Hoogstraten
T. 033145261
Wijkmedewerker
De heer Jan Bruyndonckx
Jan Van Cuyckstraat 28
2320 Hoogstraten
T. 033148520
janbruyndonckx@gmail.com
Wijkmedewerker
Mevrouw Joos Thijs
Beemden 8
2322 Minderhout
T. 033146771
joos.thijs@scarlet.be
Wijkmedewerker
De heer John Vandenberghe
Brouwerijstraat 4 9
2320 Hoogstraten
T. 0473640647
john.vandenberghe2@telenet.be
Wijkmedewerker
Mevrouw Mieke Van Delm
Katelijnestraat 26 26
2320 Hoogstraten
mieke.van.delm@scarlet.be
Wijkmedewerker
De heer Ludo Koyen
Venhoef 24
2322 Minderhout
T. 033374812
T. 0475934049
ludokoyen@telenet.be
Losse medewerker
De heer Wilfried Bruyninckx
T. 033402666
T. 04720450487
Losse medewerker

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat wij u de beste ervaring op onze website geven. Dit omvat cookies van websites van derden van sociale media als u een pagina bezoekt die embedded content bevat van sociale media. Dergelijke cookies van derden kunnen uw gebruik van deze website volgen. Als u doorgaat met gebruik van deze website, gaan we ervan uit dat u alle cookies op deze website graag ontvangt. U kunt echter uw cookie-instellingen op elk gewenst moment wijzigen door uw cookies voor dit domein te wissen.