logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Share Instagram: davidsfonds.cultuurnetwerk

Vlaanderen: Verbeelding werkt
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Activiteiten | | Inschrijven op de activiteitenmailing


Beerse [Taxandria]


De heer Werner Van Den Bogaert
Heibergstraat 50
2340 Beerse
T. 014611761
wernervandenbogaert@skynet.be
Voorzitter, Bestuurslid programmatie, Afgevaardigde beheer bibl., Werking geschiedenis, Bestuurslid werking kunst, Medew. Davidsfonds Academie, Voorzitter (gewest)
Mevrouw Francine Laurijssen
Kempenlaan 22
2340 Beerse
T. 0486713203
francine.laurijssen@telenet.be
Secretaris, Bestuurslid, Bestuurslid boekenbedeling, Medew. Davidsfonds Academie
De heer Herman Lauwers
Dekkersven 1
2350 Vosselaar
T. 014612813
lauwerscos@gmail.com
Penningmeester, Bestuurslid
Mevrouw Veva Raeves
Grote Beekstraat 7
2340 beerse
T. 014612728
vevaraeves@gmail.com
Afgevaardigde cult. raad, Bestuurslid, Bestuurslid boekenbedeling
Mevrouw Marleen Baten
Berenlaan 3
2340 Beerse
T. 014/61 26 64
vangestelbaten@telenet.be
Afgevaardigde cult. raad, Bestuurslid, Medew. Davidsfonds Academie, Beheerder website
De heer Jos Boeckx
Busselen 1 Bus1
2340 Beerse
T. 014613167
T. 014401551
boeckx.jos1@gmail.com
Bestuurslid
De heer Bert Willemsens
Aanbeeldstraat 9
2340 Beerse
T. 014614734
T. 0478557539
bert.willemsens1@skynet.be
Bestuurslid
De heer Leo Eyckens
Vrijwilligersstraat 84
2340 Beerse
T. 014613018
leo.eyckens@telenet.be
Bestuurslid, Bestuurslid boekenbedeling
Mevrouw Hilda Vermeiren
Egelspoelstraat 20
2340 Beerse
T. 014612311
hilda.vermeiren@hotmail.com
Bestuurslid
Mevrouw Mady Van Merode
Pastoriestraat 9 b2
2340 Beerse
T. 014/61.18.20
T. 014/61.19.71
karel.baeten@telenet.be
Bestuurslid
De heer Jan Degreve
Lindenlaan 9
2340 Beerse
T. 0498627032
Wijkmedewerker
De heer Goswin Torfs
Renier Sniedersstraat 4
2340 Beerse
T. 014612786
goswin.torfs@telenet.be
Wijkmedewerker
De heer Jan Nagels
Pastoriestraat 8
2340 Beerse
T. 014611993
Wijkmedewerker, Erevoorzitter
Mevrouw May Geerts
Zomerstraat 22
2340 Beerse
T. 014614876
T. 0475771519
may.geerts52@gmail.com
Wijkmedewerker
Mevrouw Renilde Van Gorp
Engstraat 30
2340 Vlimmeren
T. 0479407204
renilde@convents-be.com
Wijkmedewerker
Mevrouw Sonja Geysen
Rouwleegd 32
2340 Beerse
T. 033116103
T. 0497470789
sonjageysen@telenet.be
andrepeeters@telenet.be
Wijkmedewerker
Mevrouw Annemie Proost
Nieuwe dreef 16
2340 Beerse
T. 014616786
aproost59@gmail.com
Wijkmedewerker
De heer Jack Stoffels
Stekelbaarsstraat 26
2340 Beerse
T. 0478719173
T. 014614465
jackstoffels007@gmail.com
Wijkmedewerker

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat wij u de beste ervaring op onze website geven. Dit omvat cookies van websites van derden van sociale media als u een pagina bezoekt die embedded content bevat van sociale media. Dergelijke cookies van derden kunnen uw gebruik van deze website volgen. Als u doorgaat met gebruik van deze website, gaan we ervan uit dat u alle cookies op deze website graag ontvangt. U kunt echter uw cookie-instellingen op elk gewenst moment wijzigen door uw cookies voor dit domein te wissen.