logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Share Instagram: davidsfonds.cultuurnetwerk

Vlaanderen: Verbeelding werkt
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Activiteiten | | Inschrijven op de activiteitenmailing


St.-Job-in-'t-Goor [Polder en Voorkempen]


De heer Ludo Theunissen
Vorsenkwaak 13
2960 Sint-Job-in-'t-Goor
T. 036363501
T. 0486175214
ludo.theunissen@themasoft.be
Voorzitter, Secretaris (gewest)
De heer Leo De Crom
Kloosterveld 33
2960 Sint-Job-in-'t-Goor
T. 036633717
leo.de.crom@telenet.be
Secretaris, Bestuurslid ledenbeweging, Medew. Davidsfonds Academie, Beheerder website
Mevrouw Els Belis
Bethaniënlei 38
2960 Sint-Job-in-'t-Goor
T. 036363616
els_belis@pandora.be
Penningmeester, Medew. Davidsfonds Academie
Mevrouw Gerd Holvoet
Antwerpsesteenweg 292 2
2390 Westmalle
T. 036331772
T. 0476305445
gerd.holvoet@telenet.be
Bestuurslid, Medew. Davidsfonds Academie
Mevrouw Micheline Brughmans
Baan op Sas 2 17B
2960 Brecht
T. 036363520
T. 0479921545
marcvanbouwel@skynet.be
Bestuurslid
Mevrouw Magda Hoofmans
Zandbergen 7
2960 Sint-Job-in-'t-Goor
T. 036360267
T. 0497930342
magda.hoofmans@telenet.be
Bestuurslid, Medew. Davidsfonds Academie
De heer en mevrouw Herman Martens
Nollekensweg 16
2960 Brecht
herman.martens@pandora.be
Bestuurslid
Mevrouw Maria Mertens
Luyckstraat 3
2960 Brecht
T. 033137919
T. 0497141236
denayer.mertens@gmail.com
Bestuurslid

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat wij u de beste ervaring op onze website geven. Dit omvat cookies van websites van derden van sociale media als u een pagina bezoekt die embedded content bevat van sociale media. Dergelijke cookies van derden kunnen uw gebruik van deze website volgen. Als u doorgaat met gebruik van deze website, gaan we ervan uit dat u alle cookies op deze website graag ontvangt. U kunt echter uw cookie-instellingen op elk gewenst moment wijzigen door uw cookies voor dit domein te wissen.