logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Share Instagram: davidsfonds.cultuurnetwerk

Vlaanderen: Verbeelding werkt
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Nieuws | Activiteiten | Foto's | Inschrijven op de activiteitenmailing


Zoersel, St.-Antonius, Halle [Polder en Voorkempen]


Mevrouw Katia Pannecoucke
De knod 6
2980 Zoersel
T. 0498521333
T. 0496540345
katia.pannecoucke@telenet.be
Voorzitter, Penningmeester
Mevrouw Paula Strubbe
2980 Zoersel
T. 032948569
paula.strubbe@telenet.be
fam_strubbe@hotmail.com
Secretaris
De heer Julien Mastbooms
Kievitheide 61
2980 Zoersel
T. 032893938
T. 0474789539
mastboomsjulien@gmail.com
Bestuurslid
De heer Jules Bastijns
De Knod 4
2980 Zoersel
T. 033840201
T. 0486090804
bastijns.jules@edpnet.be
Wijkmedewerker
Mevrouw Annie Faes
Alfons Butsstraat 52
2980 Zoersel
T. 03 383 06 30
T. 0477 29 88 39
l.govaerts@telenet.be
Wijkmedewerker
De heer Rene Mertens
Goudbloemlaan 25
2980 Halle
T. 033832609
mertensribbens@skynet.be
Wijkmedewerker
Mevrouw Goedele Van Camp
Smissestraat 42
2980 Zoersel
T. 033093100
T. 0474309932
goedele.vancamp@skynet.be
Wijkmedewerker
Mevrouw Greta Verbergt
Jukschot 35
2980 Zoersel
T. 03 383 11 38
greta.verbergt@icloud.com
Wijkmedewerker
De heer Walter Vereycken
Jan Jozeflaan 23
2980 Zoersel
T. 033666430
T. 0475677076
w.vereycken@edpnet.be
w.vereycken@edpnet.be
Wijkmedewerker
De heer Johan Strubbe
Antwerpsedreef 53
2980 Zoersel
T. 032948569
T. 0498521333
johan_strubbe@hotmail.com
Ondervoorzitter
Mevrouw Trix Lacante
Dorp 52 8
2980 Zoersel
T. 032887714
trix.vl@telenet.be
Werking taal en lezen

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat wij u de beste ervaring op onze website geven. Dit omvat cookies van websites van derden van sociale media als u een pagina bezoekt die embedded content bevat van sociale media. Dergelijke cookies van derden kunnen uw gebruik van deze website volgen. Als u doorgaat met gebruik van deze website, gaan we ervan uit dat u alle cookies op deze website graag ontvangt. U kunt echter uw cookie-instellingen op elk gewenst moment wijzigen door uw cookies voor dit domein te wissen.