logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Kunst in huis

Share Instagram: davidsfonds.cultuurnetwerk

Vlaanderen: Verbeelding werkt
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Activiteiten | | Inschrijven op de activiteitenmailing


Schriek [Pallieterland]


Mevrouw Martine Kerremans
Leuvensebaan 18
2223 Schriek
T. 015235372
m.kerremans@skynet.be
Voorzitter, Werking geschiedenis, Bestuurslid (gewest)
De heer Paul Vermeylen
Hoogstraat 14
2223 Schriek
T. 015234569
T. 0486918427
vermeylen.p@skynet.be
Penningmeester, Losse medewerker
De heer Geert Van der Auwermeulen
Grasheideweg 31B
2223 Schriek
T. 015347361
geert.van.der.auwermeulen@telenet.be
Bestuurslid ledenbeweging, Bestuurslid
De heer Bert Van Craen
Peyerstraat 19
2223 Schriek
T. 0496234751
bert.van.craen1@telenet.be
Bestuurslid afdelingstijdschr., Afgevaardigde cult. raad, Bestuurslid perscontacten, Ondervoorzitter
Mevrouw Maria De Raet
Leo Kempenaersstraat 36 3
2223 Schriek
T. 015233631
Bestuurslid
De heer Stefaan Verschoren
Puttestraat 16A
2223 Schriek
T. 015235842
s.verschoren@skynet.be
Bestuurslid
De heer Theo Geeraerts
Trommelstraat 30
2223 Schriek
T. 015235220
marleen.wielockx1@telenet.be
Bestuurslid
De heer Paul Michiels
Bredestraat 34A
2223 Schriek
T. 015344489
T. 0478480307
pol.michiels@telenet.be
Bestuurslid
De heer Marc Van Den Brande
Schriekstraat 93B
2223 Schriek
T. 015235279
marc.van.den.brande6@telenet.be
Bestuurslid
De heer Geert Jacobs
Winterheide 6A
2221 Booischot
T. 0496573968
T. 0496573968
geert.jacobs@telenet.be
Bestuurslid
Mevrouw Karen De Herdt
Leuvensebaan 29
2223 Schriek
T. 0494515308
kevin.van.hoof@mdlz.com
Bestuurslid
De heer Jan Mariën
Kapelstraat 78
2223 Schriek
jan.marien@gmail.com
Bestuurslid, Beheerder website
Langstraat 24
2223 Schriek
Wijkmedewerker
Mevrouw Maria Verschueren
Tuindijk 51
2223 Schriek
T. 015234724
maria.verschueren1@telenet.be
Wijkmedewerker
De heer Gustaaf Janssens
Tuindijk 11
2223 Schriek
T. 015234180
yvonne.rosiers1@telenet.be
Wijkmedewerker
Mevrouw Marleen Van Rompaey
Vaartstraat 36 0401
3000 Leuven
T. 0474790864
marleen.van.rompaey@telenet.be
Wijkmedewerker
De heer Jef Brabants
Tulpenstraat 12
2223 Schriek
T. 015235705
marainneke1946@hotmail.com
Erevoorzitter

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat wij u de beste ervaring op onze website geven. Dit omvat cookies van websites van derden van sociale media als u een pagina bezoekt die embedded content bevat van sociale media. Dergelijke cookies van derden kunnen uw gebruik van deze website volgen. Als u doorgaat met gebruik van deze website, gaan we ervan uit dat u alle cookies op deze website graag ontvangt. U kunt echter uw cookie-instellingen op elk gewenst moment wijzigen door uw cookies voor dit domein te wissen.