logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Share Instagram: davidsfonds.cultuurnetwerk

Vlaanderen: Verbeelding werkt
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Nieuws | Activiteiten | | Inschrijven op de activiteitenmailing


Lint [Pallieterland]


De heer Benny Marissens
Van Asschestraat 6
2547 Lint
T. 034554556
T. 0473650712
b.marissens@skynet.be
Voorzitter
De heer Rudy Van Hoof
Duffelsesteenweg 36 Bus B4
2547 Lint
T. 0476350842
rudy.van.hoof2@telenet.be
Secretaris, Bestuurslid perscontacten
Mevrouw Lieve Bellens
T. 03/455 45 56
lieve.bellens@icloud.com
b.marissens@skynet.be
Penningmeester, Afgevaardigde cult. raad
De heer Nico d'Hooghe
Mechelsesteenweg 145
2550 Kontich
T. 033347746
ndh145@telenet.be
ndh145@outlook.be
Bestuurslid public relations, Bestuurslid afdelingstijdschr., Werking geschiedenis, Beheerder website
De heer Jozef Van Hoof
Van Putlei 79
2547 Lint
T. 034554824
Bestuurslid, Erevoorzitter, Ere-voorzitter (gewest)
De heer Andre Vermuyten
Bouwenstraat 74
2547 Lint
T. 034554047
Vermuyten-Weyns@telenet.be
Bestuurslid
Mevrouw Christine Van Oostveldt
T. 034555804
christine.vanoostveldt@gmail.com
Bestuurslid
De heer Eric Zegels
Crauwelshoeve 54
2547 Lint
T. 034555804
eric.zegels@telenet.be
Bestuurslid
De heer Chris Vandeweyer
Bautersemstraat 79
2550 Kontich
T. 0496799892
christiaan.vandeweyer1@telenet.be
Bestuurslid
Mevrouw Christel De Smedt
Bautersemstraat 79
2550 Kontich
T. 0496503964
christel.de.smedt2@telenet.be
Bestuurslid

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat wij u de beste ervaring op onze website geven. Dit omvat cookies van websites van derden van sociale media als u een pagina bezoekt die embedded content bevat van sociale media. Dergelijke cookies van derden kunnen uw gebruik van deze website volgen. Als u doorgaat met gebruik van deze website, gaan we ervan uit dat u alle cookies op deze website graag ontvangt. U kunt echter uw cookie-instellingen op elk gewenst moment wijzigen door uw cookies voor dit domein te wissen.