logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Share Instagram: davidsfonds.cultuurnetwerk

Vlaanderen: Verbeelding werkt
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Nieuws | Activiteiten | Foto's | Inschrijven op de activiteitenmailing


Kessel [Pallieterland]


De heer Herman Van Regenmortel
Salvatorbaan 43
2560 Kessel
T. 034803680
herman.van.regenmortel@telenet.be
Voorzitter, Bestuurslid (gewest)
De heer Marcel Verbruggen
Heidestraat 62
2560 Kessel
T. 034804897
marcel.verbruggen@pandora.be
Secretaris, Penningmeester
De heer Marc Verreydt
Kesseldorp 52
2560 Nijlen
T. 034807316
T. 034818036
verreydt.marc@pandora.be
Bestuurslid ledenbeweging
De heer Jos Dillen
Veldstraat 1
2560 Kessel
T. 034804291
jos.dillen@belgacom.net
Bestuurslid
Mevrouw Hilde Versweyveld
Liersesteenweg 119
2560 Kessel
T. 03/488 41 74
hilde.vsv@telenet.be
Bestuurslid, Bestuurslid (gewest)
De heer Marc Mannens
Lisperstraat 34 4
2500 Lier
T. 0476/76 45 67
marc.mannens1@telenet.be
Bestuurslid
De heer Staf Coesemans
Kouterhoek 2
2560 Kessel
T. 03/4808168
T. 03/4892456
staf.coesemans@pandora.be
Bestuurslid

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat wij u de beste ervaring op onze website geven. Dit omvat cookies van websites van derden van sociale media als u een pagina bezoekt die embedded content bevat van sociale media. Dergelijke cookies van derden kunnen uw gebruik van deze website volgen. Als u doorgaat met gebruik van deze website, gaan we ervan uit dat u alle cookies op deze website graag ontvangt. U kunt echter uw cookie-instellingen op elk gewenst moment wijzigen door uw cookies voor dit domein te wissen.