logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Kunst in huis

Share Instagram: davidsfonds.cultuurnetwerk

Vlaanderen: Verbeelding werkt
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Nieuws | Activiteiten | | Inschrijven op de activiteitenmailing


Putte-Beerzel-Grasheide-Peulis [Pallieterland]


De heer Robby Goovaerts
Glasstraat 16
2580 Putte
T. 0494515631
robby.goovaerts@telenet.be
Voorzitter, Afgevaardigde cult. raad
Mevrouw Els Maerevoet
Bredestraat 200 A
2580 Beerzel
els.maerevoet@telenet.be
Secretaris
De heer Dirk Janssens
Rijmeterstraat 26
2580 Beerzel
T. 015757453
T. 0471394879
dirk.janssens1954@gmail.com
Penningmeester
De heer Boudewijn Vandermeulen
St.Jozefweg 2
2580 Putte
T. 015511849
boudewijn.vandermeulen@hotmail.be
Bestuurslid ledenbeweging
Mevrouw Marleen Camps
Bareelstraat 95
2580 Beerzel
T. 015756236
T. 0495272995
camps.marleen@telenet.be
Bestuurslid ledenbeweging
De heer Jan D'haese
M. van der Borghtstraat 29
2580 Putte
T. 015236717
T. 0479301085
jdhaese@telenet.be
Afgevaardigde beheer bibl., Bestuurslid, Erevoorzitter
De heer Rudy Hendrickx
Galgestraat 20
2223 Schriek
T. 015233778
T. 0486242470
rudy.hendrickx@scarlet.be
joseevanwesemael@yahoo.com
Bestuurslid
De heer Peter Van Der Auwera
Bosstraat 1A
2580 Beerzel
T. 0479709509
vandauwerapeter@gmail.com
Bestuurslid
De heer Gustaaf Geens
M. van der Borghtstraat 37
2580 Putte
T. 015234557
T. 015755145
staf.geens@outlook.be
Bestuurslid
De heer Ludo Cools
Schrieksesteenweg 64
2580 Putte
T. 015753643
T. 0486134025
ludo.cools1@scarlet.be
Bestuurslid
De heer Wilfried De Preter
Eksterstraat 13
2580 Putte
T. 0479342259
wilfrieddepreter@hotmail.com
Bestuurslid
Mevrouw Tamara Ingels
T. 015/73 08 35
tamara.ingels@skynet.be
Bestuurslid
Mevrouw Inge Verbruggen
Hollandstraat 38
2220 Heist-op-den-Berg
T. 0498819436
verbruggeninge@hotmail.com
Bestuurslid
Mevrouw Ellen Torfs
Warandestraat 8
2580 Beerzel
ellen.torfs@gmail.com
Ondervoorzitter

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat wij u de beste ervaring op onze website geven. Dit omvat cookies van websites van derden van sociale media als u een pagina bezoekt die embedded content bevat van sociale media. Dergelijke cookies van derden kunnen uw gebruik van deze website volgen. Als u doorgaat met gebruik van deze website, gaan we ervan uit dat u alle cookies op deze website graag ontvangt. U kunt echter uw cookie-instellingen op elk gewenst moment wijzigen door uw cookies voor dit domein te wissen.