logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Share Instagram: davidsfonds.cultuurnetwerk

Vlaanderen: Verbeelding werkt
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Activiteiten | | Inschrijven op de activiteitenmailing


Beerzel [Pallieterland]


Mevrouw Marleen Camps
Bareelstraat 95
2580 Beerzel
T. 015756236
T. 0495272995
camps.marleen@telenet.be
Secretaris
De heer Dirk Janssens
Rijmeterstraat 26
2580 Beerzel
Penningmeester
Mevrouw Josine Liekens
Sollevelden 24
2580 Beerzel
josine.liekens@outlook.com
Afgevaardigde cult. raad, Bestuurslid, Werking taal en lezen
De heer Rudy Hendrickx
Galgestraat 20
2223 Schriek
T. 015233778
T. 0486242470
rudy.hendrickx@scarlet.be
Bestuurslid, Beheerder website, Bestuurslid provincie
Mevrouw Ellen Torfs
Warandestraat 8
2580 Beerzel
ellen.torfs@gmail.com
Bestuurslid
Mevrouw Inge Verbruggen
Hollandstraat 38
2220 Heist-op-den-Berg
T. 0498819436
verbruggeninge@hotmail.com
Bestuurslid
Mevrouw Els Maerevoet
Bredestraat 200 A
2580 Beerzel
els.maerevoet@telenet.be
Bestuurslid
De heer A Vanlommel
Beerzelplein 10
2580 Beerzel
Erevoorzitter
Mevrouw Aline Cuypers
Hoogstraat 101 2/9
2580 Beerzel
T. 015756239
aline.cuypers15@gmail.com
Losse medewerker