logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Share Instagram: davidsfonds.cultuurnetwerk

Vlaanderen: Verbeelding werkt
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Activiteiten | | Inschrijven op de activiteitenmailing


Puurs [Land van Rupel en Mechelen]


De heer Jos Mertens
Klein-Mechelen 76
2880 Bornem
T. 038895473
T. 0477132216
josmertens55@skynet.be
Voorzitter, Bestuurslid programmatie, Bestuurslid public relations, Bestuurslid afdelingstijdschr., Wijkmedewerker, Werking geschiedenis
De heer Freddy Daelemans
Esdoorndreef 15
2870 Liezele
T. 038898682
daelemans.dewever@telenet.be
Secretaris, Penningmeester, Bestuurslid perscontacten, Wijkmedewerker
De heer Lode Muyldermans
A. Coolsstraat 28
2870 Puurs
T. 038892333
lode.muyldermans@telenet.be
Bestuurslid programmatie, Bestuurslid public relations, Bestuurslid afdelingstijdschr., Wijkmedewerker, Erevoorzitter, Medew. Davidsfonds Academie
De heer Jan Demont
Spuistraat 5
2880 Hingene
T. 038893284
jandemont@hotmail.com
Bestuurslid programmatie, Bestuurslid, Wijkmedewerker
De heer Jos Vanachter
Molenstraat 60
2870 Puurs
T. 038892463
T. 0485845234
jos.vanachter@telenet.be
Bestuurslid ledenbeweging, Wijkmedewerker, Bestuurslid boekenbedeling
De heer Jozef D'Hoore
Liezeledorp 10
2870 Liezele
T. 037715479
T. 0475724649
dhoore.jozef@telenet.be
Bestuurslid afdelingstijdschr., Bestuurslid, Wijkmedewerker, Werking geschiedenis, Beheerder website
De heer Jos De Smedt
Hof-ten-Berglaan 25
2870 Puurs
T. 0486694370
Bestuurslid, Wijkmedewerker
De heer Willy Peeters
Kerkhofstraat 18
2870 Puurs
T. 038893263
peeters_willy@skynet.be
Bestuurslid, Wijkmedewerker, Werking taal en lezen, Werking geschiedenis, Medew. Davidsfonds Academie
Mevrouw Maria Vanachter
Europastraat 14
2870 Puurs
T. 038892314
T. 0476294709
callaert.louis@hotmail.com
Wijkmedewerker
De heer Henri De Sagher
R. Verbelenstraat 26 Bus 12
2870 Puurs
T. 0478523497
Wijkmedewerker
De heer Roger Mertens
Molenstraat 62
2870 Puurs
T. 038893904
me.roger@skynet.be
mady.scheers@skynet.be
Wijkmedewerker
De heer Roger Pauwels
K. Verbruggenstraat 14
2870 Puurs
T. 038897027
T. 0492732636
roger.pauwels2@telenet.be
Wijkmedewerker
De heer Leo Pelgrims
Hof-ten-Berglaan 99
2870 Puurs
T. 038896281
leo.pelgrims@skynet.be
Wijkmedewerker
De heer Jules Segers
Palingstraat 103
2870 Puurs
T. 038891248
jules.segers@skynet.be
Wijkmedewerker
De heer Edmond Peeters
Buizerdlaan 18
2880 Bornem
T. 038896073
monpeeters@hotmail.com
Wijkmedewerker
De heer Jan Van Gool
Nijvendries 29
2890 Oppuurs
T. 038896753
T. 0485858480
jan.van.gool4@telenet.be
Wijkmedewerker
De heer Marc Janssens
Bijenstraat 9
2880 Bornem
T. 038990446
marcjanssens5@hotmail.com
Wijkmedewerker
De heer Guido Lemmens
Jan Hammeneckerstraat 31A
2870 Breendonk
T. 038865407
g.Lemmens@gmail.com
Wijkmedewerker
De heer Marc Van Praet
Arthur Borghijsstraat 67
2870 Ruisbroek
T. 038869977
marc.van.praet2@telenet.be
Wijkmedewerker
De heer Maurits Winckelmans
Liezeledorp 14
2870 Liezele
T. 038896080
maurits.winckelmans@telenet.be
Wijkmedewerker

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat wij u de beste ervaring op onze website geven. Dit omvat cookies van websites van derden van sociale media als u een pagina bezoekt die embedded content bevat van sociale media. Dergelijke cookies van derden kunnen uw gebruik van deze website volgen. Als u doorgaat met gebruik van deze website, gaan we ervan uit dat u alle cookies op deze website graag ontvangt. U kunt echter uw cookie-instellingen op elk gewenst moment wijzigen door uw cookies voor dit domein te wissen.