logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Share Instagram: davidsfonds.cultuurnetwerk

Vlaanderen: Verbeelding werkt
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Activiteiten | Foto's | Inschrijven op de activiteitenmailing


Borgerhout [Brabo]


De heer Etienne Malherbe
Turnhoutsebaan 129 9
2140 Borgerhout
T. 032357004
T. 0475406427
etienne.malherbe@hotmail.be
malherbe.maes@belgacom.net
Voorzitter, Afgevaardigde cult. raad
De heer Bert Vissers
Lange Winkelstraat 34
2000 Antwerpen
T. 0486757163
bvissers@icloud.com
Secretaris
De heer Maurice Verstraelen
Berchemlei 32
2140 Borgerhout
T. 032720271
T. 0473173316
maurice.verstraelen@telenet.be
Penningmeester
Mevrouw Carla Moonen
Kistemaeckersstraat 23
2140 Borgerhout
T. 032722603
cmoonen23@gmail.com
Bestuurslid
Mevrouw Annemie Maes
T. 032357004
T. 0474474885
annemie.maes@outlook.be
Bestuurslid
De heer Xavier Malherbe
Fr. Van Schevensteenstr. 61
2110 Wijnegem
T. 033220383
T. 0496290017
malherbe.dedecker@gmail.com
Wijkmedewerker

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat wij u de beste ervaring op onze website geven. Dit omvat cookies van websites van derden van sociale media als u een pagina bezoekt die embedded content bevat van sociale media. Dergelijke cookies van derden kunnen uw gebruik van deze website volgen. Als u doorgaat met gebruik van deze website, gaan we ervan uit dat u alle cookies op deze website graag ontvangt. U kunt echter uw cookie-instellingen op elk gewenst moment wijzigen door uw cookies voor dit domein te wissen.