logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Kunst in huis

Share Instagram: davidsfonds.cultuurnetwerk

Vlaanderen: Verbeelding werkt
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Activiteiten | Foto's | Inschrijven op de activiteitenmailing


St.-Denijs-Westrem/Afsnee [Land van Leie en Schelde]


Mevrouw Anne De Keuckeleire
James Ensorlaan 22
9051 Sint-Denijs-Westrem
T. 092229183
annedekeuckeleire@skynet.be
Voorzitter
De heer Hervé Mangeleer
Lodewijk de Raetstraat 9
9051 Sint-Denijs-Westrem
T. 0479392303
hervemangeleer@proximus.be
Secretaris, Penningmeester
Marleen Sleurs
Oudeheerweg 15A
9051 Sint-Denijs-Westrem
marleen.sleurs@skynet.be
Bestuurslid
De heer Stan Ulens
James Ensorlaan 15
9051 Sint-Denijs-Westrem
T. 092225490
stan.ulens@telenet.be
Bestuurslid
De heer Erik Lambert
Mortelputstraat 54
9830 Sint-Martens-Latem
erik.lambert@telenet.be
Bestuurslid, Beheerder website
De heer Dirk Broekaert
Loofblommestraat 71
9051 Sint-Denijs-Westrem
T. 09/260 60 66
dirk.broekaert@azmmsj.be
Bestuurslid
De heer Geert Mispelon
Luchthavenlaan 6
9051 Sint-Denijs-Westrem
T. 092214759
geert.mispelon@skynet.be
Bestuurslid
De heer Freddy Coen
Putkapelstraat 83
9051 Sint-Denijs-Westrem
T. 092455747
freddy_coen@hotmail.com
Bestuurslid boekenbedeling

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat wij u de beste ervaring op onze website geven. Dit omvat cookies van websites van derden van sociale media als u een pagina bezoekt die embedded content bevat van sociale media. Dergelijke cookies van derden kunnen uw gebruik van deze website volgen. Als u doorgaat met gebruik van deze website, gaan we ervan uit dat u alle cookies op deze website graag ontvangt. U kunt echter uw cookie-instellingen op elk gewenst moment wijzigen door uw cookies voor dit domein te wissen.