logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Share Instagram: davidsfonds.cultuurnetwerk

Vlaanderen: Verbeelding werkt
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Activiteiten | | Inschrijven op de activiteitenmailing


Oudenaarde [Vlaamse Ardennen]


De heer Eric De Vriendt
Doornikse Heerweg 105
9700 Oudenaarde
T. 055314297
eric.devriendt@scarlet.be
eric@davidsfonds-oudenaarde.be
Voorzitter, Bestuurslid
Mevrouw Marie-Claire Puissant
Kortrijkstraat 61
9700 Oudenaarde
T. 055313184
mclaire.puissant@gmail.com
Secretaris, Penningmeester, Bestuurslid perscontacten
De heer Jan Amez
Blekerijstraat 19
9700 Oudenaarde
T. 055314629
T. 0497433819
jan.amez@skynet.be
Bestuurslid programmatie, Afgevaardigde cult. raad, Afgevaardigde beheer bibl., Bestuurslid, Werking taal en lezen, Medew. Davidsfonds Academie, Bestuurslid (gewest)
Mevrouw Marleen Wambacq
Blekerijstraat 19
9700 Oudenaarde
T. 055314629
T. 0497433819
marleen.wambacq@skynet.be
Bestuurslid ledenbeweging
De heer Bart Vanommeslaeghe
Kortrijkstraat 30
9790 Petegem-Schelde
T. 055318257
bartvanommeslaeghe@hotmail.com
Bestuurslid afdelingstijdschr., Ondervoorzitter
De heer Tom Van Den Berghe
Wijnendale 41
9700 Oudenaarde
T. 055317696
T. 0475728826
vandenbergheteirlinck@telenet.be
Bestuurslid afdelingstijdschr.
De heer Karl Van Hoecke
Vogelkersstraat 10
9700 Oudenaarde
T. 055208703
karl.van.hoecke@telenet.be
Afgevaardigde cult. raad, Bestuurslid, Werking geschiedenis
De heer Hendrik Steverlinck
Borgveld 14
9700 Mater
T. 055455495
T. 0477508185
hendrik.steverlinck@telenet.be
Afgevaardigde cult. raad, Werking taal en lezen
De heer Marc Declercq
Puistraat 5
9700 Oudenaarde
T. 055314578
T. 0472052015
marc.declercq2010@gmail.com
Bestuurslid
De heer Jan Ottevaere
Beverestraat 2
9700 Oudenaarde
T. 055314358
ottevaerejan@skynet.be
Bestuurslid
Mevrouw Lucie Vandermeersch
Tussenbruggen 13-14
9700 Oudenaarde
T. 0497701040
lucie.vandermeersch@telenet.be
Bestuurslid
De heer Marc Volckaert
Lammekensstraat 27
9700 Oudenaarde
T. 055311517
T. 0488362295
lucrece.vh@hotmail.com
Bestuurslid
De heer Johan Blondeel
Lammekensstraat 29
9700 Oudenaarde
T. 055310640
T. 055331822
johan.blondeel2@telenet.be
Bestuurslid
Mevrouw Leen De Feyter
Kortrijkstraat 27B
9700 Oudenaarde
T. 055610060
leen.defeyter@gmail.com
Bestuurslid
Mevrouw Leen De Feyter
Kortrijkstraat 27B
9700 Oudenaarde
T. 055610060
leen.defeyter@gmail.com
Bestuurslid
De heer Koen Van Cauwenberghe
Smissestraat 25
9700 Oudenaarde
T. 055301630
kvcauwenberghe@gmail.com
Bestuurslid, Beheerder website
De heer Luc Vandevenne
Kerkkouter 58
9700 Oudenaarde
T. 055318934
luc.vandevenne@samsonite-europe.com
Bestuurslid
De heer Jan Lamon
Deinzestraat 92
9700 Oudenaarde
T. 055610380
jan.lamon@telenet.be
griet.toye@telenet.be
Bestuurslid
Mevrouw Chris Vanderhaeghen
Opperije 35
9700 Oudenaarde
T. 0477299349
chrisvanderha@telenet.be
Bestuurslid
Mevrouw Leen De Mont
T. 055/42 18 51
T. 0486/918506
leen.de.mont@telenet.be
Bestuurslid
Mevrouw Chantal De Poorter
Tussenbruggen 13 Bus 16
9700 Oudenaarde
T. 0472981149
chantal.de.poorter@telenet.be
Bestuurslid
De heer Peter Van Oyen
Trekweg Rechteroever 7
9700 Oudenaarde
T. 055305520
T. 0478830026
pvanoyen@telenet.be
Bestuurslid
De heer Inge Van Der Bruggen
Vontstraat 67
9700 Oudenaarde
T. 0478989307
vanderbruggen.inge@gmail.com
inge_vanderbruggen@telenet.be
Bestuurslid
Mevrouw Els Bostyn
Bloemenhof 39
9700 Oudenaarde
T. 0496329251
els.bostyn@telenet.be
Bestuurslid
De heer Lieven Van den Abeele
Baarstraat 28
9700 Oudenaarde
T. 055315756
lievenvandenabeele@hotmail.com
Wijkmedewerker
Mevrouw Lieve Schynkel
Stuivegemstraat 35
9700 Oudenaarde
T. 055304055
T. 0486512200
werner@wardenier.be
Wijkmedewerker
De heer Dirk D'Hondt
Kanunnikenstraat 55
9700 Oudenaarde
T. 055610018
T. 0472876355
dirk.d.hondt@telenet.be
Wijkmedewerker
De heer Marc De Baeremaeker
Doornikse Heerweg 157
9700 Oudenaarde
T. 055312959
marc_de_baeremaeker@hotmail.com
Losse medewerker

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat wij u de beste ervaring op onze website geven. Dit omvat cookies van websites van derden van sociale media als u een pagina bezoekt die embedded content bevat van sociale media. Dergelijke cookies van derden kunnen uw gebruik van deze website volgen. Als u doorgaat met gebruik van deze website, gaan we ervan uit dat u alle cookies op deze website graag ontvangt. U kunt echter uw cookie-instellingen op elk gewenst moment wijzigen door uw cookies voor dit domein te wissen.