logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Share Instagram: davidsfonds.cultuurnetwerk

Vlaanderen: Verbeelding werkt
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Activiteiten | | Inschrijven op de activiteitenmailing


Asper [Vlaamse Ardennen]


Mevrouw Annie Dhont
Tempelstraat 56
9890 Asper
T. 093843757
T. 0475399138
annie.dhont@hotmail.be
Voorzitter
De heer Joris Van Meirhaeghe
Leebeeklaan 25
9890 Asper
T. 093843094
j.v.meirhaeghe@skynet.be
Secretaris
Mevrouw Anja Dhondt
Tragelstraat 20
9890 Asper
T. 093840867
T. 0473253173
michael.vindevogel-dhondt@telenet.be
Penningmeester
De heer Paul Gruwez
Veldstraat 21
9890 Asper
T. 093845227
paul.gruwez@pandora.be
Bestuurslid programmatie
De heer Gery Lermytte
Ouden Herreweg 15 2
9890 Asper
T. 093842953
T. 0478187931
gery.lermytte@skynet.be
Bestuurslid ledenbeweging
De heer Dirk Bauwens
Evenakkerstraat 6
9890 Vurste
T. 093840019
T. 0473623414
bauwens-dirk@skynet.be
bauwens-dirk@scarlet.be
Bestuurslid ledenbeweging, Afgevaardigde cult. raad
Mevrouw Liesbeth Verholen
Evenakkerstraat 6
9890 Vurste
T. 09/384 00 19
T. 0473754514
liesbeth.verholen@belgacom.net
Bestuurslid ledenbeweging
Mevrouw Josiane De Clercq
Tivolistraat 106
9700 Oudenaarde
T. 055300129
T. 0497086113
declercqjosiane1@gmail.com
Bestuurslid
De heer Willy De Rijcke
Stationsstraat 54
9890 Asper
T. 093849130
derycke.willy@skynet.be
Bestuurslid
De heer Marc Van Vooren
Steenweg 147
9890 Asper
T. 093841422
T. 0495253826
marc.vanvooren@telenet.be
Bestuurslid
Mevrouw Lydie Niemegeers
Burg. P. Ceuterickstraat 55
9890 Asper
T. 093841673
lydie.niemegeers@scarlet.be
Bestuurslid, Voorzitter (gewest)
De heer Martin Peleman
Carlos Dierickxplein 34 0001
9890 Asper
T. 092810967
T. 0495273746
martin.peleman@telenet.be
Bestuurslid
Mevrouw Franciska Gruwez
Kruishoutemsesteenweg 99
9750 Zingem
T. 093849504
T. 0497327744
ciskagruwez@hotmail.com
Bestuurslid, Beheerder website
Mevrouw Sylvie Scheldeman
Tempelstraat 41
9890 Asper
T. 0473245390
sylvie.scheldeman@skynet.be
filip.vanmeirhaeghe@skynet.be
Bestuurslid
De heer Alain Geirnaert-De Bosscher
Veldstraat 151C
9890 Asper
T. 0478250784
alain.geirnaert@total.com
sofie.de.bosscher@skynet.be
Bestuurslid
De heer en mevrouw Edwin + Christiane Feys-Loontj
Steenweg 26
9890 Asper
T. 093240927
T. 0479469650
loontjens.chris@telenet.be
melissa.feys@hotmail.com
Bestuurslid
De heer Paul Vermeulen
Moriaanshoofd 31
9700 Mullem
T. 0468307658
T. 093847042
vermeulen.pl@skynet.be
Bestuurslid
De heer en mevrouw Wim De Groote
Driesstraat 29
9890 Asper
T. 093847734
wim.de.groote2@telenet.be
Bestuurslid
De heer Dirk Vanderstraeten
Burg. P. Ceuterickstraat 29
9890 Asper
T. 093842204
vanderstraetendirk@hotmail.com
Ondervoorzitter, Werking taal en lezen

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat wij u de beste ervaring op onze website geven. Dit omvat cookies van websites van derden van sociale media als u een pagina bezoekt die embedded content bevat van sociale media. Dergelijke cookies van derden kunnen uw gebruik van deze website volgen. Als u doorgaat met gebruik van deze website, gaan we ervan uit dat u alle cookies op deze website graag ontvangt. U kunt echter uw cookie-instellingen op elk gewenst moment wijzigen door uw cookies voor dit domein te wissen.