logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Kunst in huis

Share Instagram: davidsfonds.cultuurnetwerk

Vlaanderen: Verbeelding werkt
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Activiteiten | | Inschrijven op de activiteitenmailing


Welle [Denderland]


De heer Andre De Bisschop
Beukenlaan 15
9473 Welle
T. 053665202
andre.debisschop@proximus.be
Voorzitter
De heer Gaston Bogaert
Priester Daenslaan 27
9473 Welle
T. 053415514
gaston.bogaert@gmail.com
gaston.bogaert@telenet.be
Secretaris, Afgevaardigde cult. raad, Afgevaardigde beheer bibl., Bestuurslid perscontacten
De heer Johan Mertens
Kerkstraat 32
9473 Welle
T. 053669234
jo.josee.mertens@skynet.be
Penningmeester
De heer Willy Tock
Hertstraat 121
9473 Welle
T. 053674374
willytock@belgacom.net
Bestuurslid programmatie
De heer Dirk De Troyer
Welleplein 15 11
9473 Welle
T. 0472859875
dirk.de.troyer@hotmail.com
Bestuurslid
De heer Geert Van Schelvergem
Hertstraat 2 21
9473 Welle
T. 053667385
geert.v.schelvergem@telenet.be
Bestuurslid
De heer André Verbeken
Kortestraat 7
9473 Welle
andre@creaxis.com
Bestuurslid
De heer Hans Wellens
Kersenweg 9
9473 Welle
T. 053662524
T. 0485616655
mariettebeerens@gmail.com
Bestuurslid
Mevrouw Mariette Beerens
Kersenweg 9
9473 Welle
T. 053662524
T. 0485616655
mariettebeerens@gmail.com
Bestuurslid
Mevrouw Marleen Monsecour
Kerkstraat 59
9473 Welle
T. 053670352
marleen.monsecour@telenet.be
Bestuurslid
Mevrouw Jeanine Van Holsbeek
Abeelstraat 17
9473 Welle
T. 053665020
jeaninevanholsbeeck@telenet.be
Wijkmedewerker
De heer Geert De Meyer
Beukenlaan 9
9473 Welle
T. 053671707
geert.de.meyer@telenet.be
Ondervoorzitter, Beheerder website
De heer Dirk Van Der Weeën
Moreelstraat 32
9470 Denderleeuw
T. 053661202
dirkvdweeen@hotmail.com
Losse medewerker

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat wij u de beste ervaring op onze website geven. Dit omvat cookies van websites van derden van sociale media als u een pagina bezoekt die embedded content bevat van sociale media. Dergelijke cookies van derden kunnen uw gebruik van deze website volgen. Als u doorgaat met gebruik van deze website, gaan we ervan uit dat u alle cookies op deze website graag ontvangt. U kunt echter uw cookie-instellingen op elk gewenst moment wijzigen door uw cookies voor dit domein te wissen.