logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Kunst in huis

Share Instagram: davidsfonds.cultuurnetwerk

Vlaanderen: Verbeelding werkt
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Nieuws | Activiteiten | Foto's | Inschrijven op de activiteitenmailing


Outer [Denderland]


Paul Ysewijn
Perrestraat 9
9406 Outer
T. 054326468
T. 0474247240
paul.ysewijn@skynet.be
Secretaris, Bestuurslid ledenbeweging, Bestuurslid perscontacten, Beheerder website
Jan De Bolle
Outerstraat 144
9406 Outer
T. 054247565
debollejan@telenet.be
Penningmeester, Afgevaardigde cult. raad
Martine Cayman
Herlinckhovestraat 25
9406 Outer
T. 054326838
martine.cayman@skynet.be
Afgevaardigde cult. raad
Edgar De Troyer
Muylemstraat 29
9406 Outer
T. 0479691969
edgardetroyer@telenet.be
Bestuurslid
Jean-Paul D'haeseleer
Brakelsesteenweg 200
9406 Outer
T. 054333524
T. 0478576834
janpaul.dhaeseleer@skynet.be
Bestuurslid
William Bockstael
Vrijdaghoek 20
9406 Outer
T. 054337406
T. 0478997094
williambockstael@yahoo.co.uk
Bestuurslid
Chris Sorgeloos
Tuitenbergstraat 117A
1750 Sint-Kwintens-Lennik
T. 0488472058
chris.sorgeloos@telenet.be
Bestuurslid
Karel Willems
Brakelsesteenweg 191
9406 Outer
T. 054327507
karel_willems@skynet.be
Bestuurslid
Gemma De Middeleer
Kerkstraat 75
9406 Outer
T. 054/33 69 43
gemmadm@telenet.be
Bestuurslid
Toon Baro
Ziekhuizenstraat 11
9406 Outer
toon.baro@skynet.be
Bestuurslid
Jan Taildeman
Smid Lambrechtstraat 59
9406 Outer
T. 0496837271
T. 054250557
jan.taildeman@telenet.be
Bestuurslid
Joseph De Troch
Elnonestraat 2
9406 Outer
T. 054322506
T. 0478482046
joseph.de.troch@telenet.be
Bestuurslid
Gerard Goessens
Hollestraat 47
9420 Aaigem
T. 053624015
gerard.goessens2@telenet.be
Bestuurslid
Rita Dellafaille
Kerkstraat 3
9406 Outer
T. 054325596
Ondervoorzitter
Henk Soetaert
Lebekestraat 69
9406 Outer
T. 054323383
henk.soetaert@telenet.be
Werking geschiedenis

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat wij u de beste ervaring op onze website geven. Dit omvat cookies van websites van derden van sociale media als u een pagina bezoekt die embedded content bevat van sociale media. Dergelijke cookies van derden kunnen uw gebruik van deze website volgen. Als u doorgaat met gebruik van deze website, gaan we ervan uit dat u alle cookies op deze website graag ontvangt. U kunt echter uw cookie-instellingen op elk gewenst moment wijzigen door uw cookies voor dit domein te wissen.