logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Kunst in huis

Share Instagram: davidsfonds.cultuurnetwerk

Vlaanderen: Verbeelding werkt
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Activiteiten | | Inschrijven op de activiteitenmailing


Hofstade [Denderland]


De heer Alfons De Smedt
Steenweg op Aalst 72
9308 Aalst
T. 053779697
alfons.desmedt@yucom.be
Voorzitter, Wijkmedewerker
Mevrouw Emi Feusels
T. 053703466
T. 0476595848
feusels.emi@skynet.be
Secretaris, Wijkmedewerker
De heer Herman De Grauwe
Babbelaarstraat 6
9308 Hofstade
T. 053789458
hermandegrauwe@skynet.be
Penningmeester, Wijkmedewerker
De heer Herwig De Bruyn
Anjersstraat 30
9308 Hofstade
T. 053774894
herwig.de.bruyn@skynet.be
Bestuurslid programmatie, Wijkmedewerker, Werking geschiedenis
Mevrouw Lutgart Van Vaerenbergh
Steenweg op Aalst 16A
9308 Aalst
T. 053787491
johan.moernaut@telenet.be
johan.moernaut@hotmail.com
Bestuurslid ledenbeweging, Wijkmedewerker
De heer Karel Baele
Steenweg op Dendermonde 92
9308 Hofstade
T. 053703130
karel.baele@telenet.be
Bestuurslid, Wijkmedewerker
De heer Jozef Van Geert
Kasteelstraat 5
9308 Hofstade
T. 053703688
Bestuurslid, Wijkmedewerker
De heer Ivan Lievens
Kamdriesstraat 7
9308 Hofstade
T. 053786060
ivan.lievens@gmx.net
karin.roels@gmx.net
Bestuurslid, Wijkmedewerker, Beheerder website
De heer Koen Van Acker
Maurice De Smetstraat 5
9308 Hofstade
T. 0478793332
koen_van_acker@hotmail.com
Bestuurslid
De heer Frans Moens
Kuiperstraat 32
9308 Hofstade
T. 053785035
vlaeminck.rita@skynet.be
Bestuurslid, Wijkmedewerker
De heer Pieter Bauwens
Maurice De Smetstraat 12
9308 Hofstade
T. 0486504402
pieter.bauwens@telenet.be
kristel.dhollander@telenet.be
Bestuurslid, Wijkmedewerker
Mevrouw Marleen Lorie
T. 053704712
marleen.lorie@telenet.be
Bestuurslid, Wijkmedewerker, Werking taal en lezen
Mevrouw Rita Vlaeminck
T. 053/78 50 35
vlaeminck.rita@skynet.be
Wijkmedewerker, Beheerder website, Losse medewerker

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat wij u de beste ervaring op onze website geven. Dit omvat cookies van websites van derden van sociale media als u een pagina bezoekt die embedded content bevat van sociale media. Dergelijke cookies van derden kunnen uw gebruik van deze website volgen. Als u doorgaat met gebruik van deze website, gaan we ervan uit dat u alle cookies op deze website graag ontvangt. U kunt echter uw cookie-instellingen op elk gewenst moment wijzigen door uw cookies voor dit domein te wissen.