logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Kunst in huis

Share Instagram: davidsfonds.cultuurnetwerk

Vlaanderen: Verbeelding werkt
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Activiteiten | | Inschrijven op de activiteitenmailing


Haaltert [Denderland]


De heer Johan Van Den Steen
Edestraat 49
9450 Haaltert
T. 053830092
vandensteen.johan@gmail.com
johan.vandensteen@infrabel.be
Voorzitter
Mevrouw Annemie De Bleser
Pluimstraat 12
9450 Haaltert
T. 0477636228
annemie.de.bleser@telenet.be
Secretaris
De heer Joris De Kegel
T. 053836015
Penningmeester, Beheerder website
De heer Omer Van Cromphaut
Brantegemstraat 7
9450 Haaltert
T. 053837931
omervc@yahoo.com
Bestuurslid
De heer Staf Versavel
Groebbebaan 2
9450 Haaltert
T. 053832445
staf.versavel@skynet.be
Bestuurslid, Beheerder website
De heer Willy Van Audenhove
Muisstraat 4 01
9450 Haaltert
T. 053836492
lena.willy@telenet.be
Bestuurslid
Mevrouw
Hollestraat 65
9451 Kerksken
T. 053836015
dekegel.joris@telenet.be
Bestuurslid
Mevrouw Veerle Duym
Hofstraat 1D
9451 Kerksken
T. 053837976
T. 0496266145
veerle.duym@telenet.be
Bestuurslid
De heer Frans Mertens
Veldstraat 154
9470 Denderleeuw
T. 053684428
frans.mertens10@telenet.be
Bestuurslid
De heer Hugo De Schepper
Koningsstraat 27A 0801
8400 Oostende
T. 0473983948
hugo-ds@telenet.be
Bestuurslid
De heer Tony De Rijck
Krekelenberg 5
9450 Haaltert
T. 053623198
mimimatthijs@yahoo.com
Bestuurslid
De heer Michel Vonck
's Gravenkerselaar 61
9450 Haaltert
T. 053834989
michelvonck@hotmail.com
Bestuurslid
Mevrouw Anita Raes
Eigenstraat 66 1
9450 Denderhoutem
T. 053836026
T. 0477246140
raesat@gmail.com
Bestuurslid
De heer Bart Ottoy
Ankerstraat 21A
9450 Denderhoutem
T. 0497867622
bart.ottoy@haaltert.be
thalia.matthys@cm.be
Bestuurslid
Mevrouw Christine De Clercq
Achterstraat 102B 1
9450 Haaltert
T. 053849843
T. 0494206749
declercq-christine@skynet.be
Bestuurslid
De heer Geert De Dobbeleer
Pluimstraat 34
9450 Haaltert
geert.de.dobbeleer@hotmail.com
Bestuurslid
Mevrouw Ria Goessens
Herenthout 34
9450 Haaltert
T. 0474837107
ria27goessens@gmail.com
Bestuurslid
De heer Ward Minnaert
Ratmolenstraat 55
9420 Aaigem
T. 0478743026
ward.minnaert@telenet.be
Bestuurslid
De heer Mark Uytterhaegen
Dreefstraat 34
9320 Erembodegem
T. 0473316365
T. 053395360
markuytterhaegen@telenet.be
Bestuurslid

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat wij u de beste ervaring op onze website geven. Dit omvat cookies van websites van derden van sociale media als u een pagina bezoekt die embedded content bevat van sociale media. Dergelijke cookies van derden kunnen uw gebruik van deze website volgen. Als u doorgaat met gebruik van deze website, gaan we ervan uit dat u alle cookies op deze website graag ontvangt. U kunt echter uw cookie-instellingen op elk gewenst moment wijzigen door uw cookies voor dit domein te wissen.