logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Share Instagram: davidsfonds.cultuurnetwerk

Vlaanderen: Verbeelding werkt
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Activiteiten | | Inschrijven op de activiteitenmailing


Denderleeuw [Denderland]


De heer Frank De Saedeleer
Steenweg 651
9470 Denderleeuw
T. 053661043
T. 0477688760
frank_de_saedeleer@skynet.be
els_van_cauter@skynet.be
Voorzitter
Mevrouw An De Nul
oijdsjhdfjkhdfgjk nbcnbv
9571 dv,;ndvs;dn
T. 053428310
T. 0475212038
andenul37@gmail.com
rliekens.adenul@pandora.be
Secretaris, Bestuurslid
De heer Chris Couck
Veldstraat 77
9470 Denderleeuw
T. 053680002
c.couck@telenet.be
Penningmeester
Mevrouw Martine Van Droogenbroeck
Wijmenierlaan 2
9470 Denderleeuw
Afgevaardigde cult. raad, Ondervoorzitter
De heer Rudy Blom
Trapstraat 50
9470 Denderleeuw
rudy.blom1@telenet.be
Afgevaardigde beheer bibl., Bestuurslid
Mevrouw Andrea Boschmans
Coupurestraat 16
9470 Denderleeuw
T. 053665929
andrea.boschmans@skynet.be
Bestuurslid
De heer Werner Le Compte
Populierenlaan 72
9470 Denderleeuw
T. 053665010
T. 0468185230
werner.lecompte@outlook.com
werner.lecompte@outlook.com
Bestuurslid
Mevrouw Liliane De Kock
Iddergemstraat 30
9470 Denderleeuw
T. 053661167
T. 0485753815
liliane.de.kock@belgacom.net
Bestuurslid
De heer M. De Groote-Govaert
Meiboomlaan 16A
9470 Denderleeuw
T. 0478092220
T. 0478092220
marnix.de.groote@skynet.be
Bestuurslid, Beheerder website
De heer Frans Teck
Collegestraat 15 B3
9470 Denderleeuw
T. 053669563
fransteck@skynet.be
Wijkmedewerker
De heer Hans Van Bellingen
Collegestraat 7 2.1
9470 Denderleeuw
T. 053664408
hans.vanbellinghen@belgacom.net
Wijkmedewerker
De heer Herman Janssens
Burg. Rollierstraat 42
9470 Denderleeuw
T. 053665619
T. 0478700408
janssens-bert@telenet.be
Wijkmedewerker
Mevrouw Anne De Troyer
Veldstraat 77
9470 Denderleeuw
T. 053680002
c.couck@telenet.be
Wijkmedewerker
Mevrouw Lutgarde Neukermans
Populierenlaan 72
9470 Denderleeuw
T. 053665010
T. 0468185230
lutgardeneukermans@yahoo.com
werner.lecompte@outlook.com
Wijkmedewerker
De heer Lucien Renders
St.Annastraat 32 21
9470 Denderleeuw
T. 053662360
T. 0473949319
lucien.renders@hotmail.com
Wijkmedewerker
De heer Raymond Liekens
Stationsstraat 29 Bus 10
9300 Aalst
rliekens.adenul@telenet.be
Wijkmedewerker
Mevrouw Trees Van den Eynde
Bakergemveldlaan 9
9472 Iddergem
T. 053664475
T. 0475831501
robrecht.michiels@pandora.be
Wijkmedewerker
Mevrouw Chris Van Langenhove
Trapstraat 50
9470 Denderleeuw
chris.van.langenhove@telenet.be
rudy.blom1@telenet.be
Wijkmedewerker
De heer Jacques Lambrecht
Bakergemveldlaan 94
9472 Iddergem
T. 0486131161
jacques.lambrecht@telenet.be
Wijkmedewerker
Mevrouw Mia Govaert
Meiboomlaan 16A
9470 Denderleeuw
T. 0478092220
T. 0478092220
mia.govaert@skynet.be
marnix.de.groote@skynet.be
Wijkmedewerker
Mevrouw Els Van Cauter
dkdkjndsn ff
9470 sgdsgdsg
T. 053/66.10.43
T. 0477688760
els_van_cauter@skynet.be
els_van_cauter@skynet.be
Bestuurslid boekenbedeling
De heer Jozef De Craecker
J. Verhavertstraat 62
9470 Denderleeuw
T. 053668638
jozef.de.craecker@skynet.be
Erevoorzitter