logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Share Instagram: davidsfonds.cultuurnetwerk

Vlaanderen: Verbeelding werkt
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Nieuws | Activiteiten | | Inschrijven op de activiteitenmailing


Aalter [Meetjesland]


De heer Giovanni Boghaert
Schevestraat 15B
9880 Aalter
T. 093753574
T. 0478617800
giovanni.boghaert@telenet.be
Voorzitter, Bestuurslid programmatie
Patrick Maertens
Buntelarestraat 39
9880 Aalter
T. 0485555894
patrick_maertens@telenet.be
Secretaris, Bestuurslid ledenbeweging, Consulent, Bestuurslid (gewest)
De heer Noel Van Acker
St.Maria-Aalterstraat 34
9880 Aalter
T. 093743388
noelvanacker@scarlet.be
Penningmeester
Mevrouw Annelien Wilms
T. 09/375 35 74
T. 0472/93 72 08
annelien.wilms@telenet.be
Bestuurslid programmatie
Mevrouw Claire Braeckevelt
Weibroekdreef 11
9880 Aalter
T. 09/374 69 35
claire.braeckevelt@gmail.com
Bestuurslid ledenbeweging
Mevrouw Rosa Spinel
Molenstraat 59
9880 Aalter
T. 093745292
roos.spinel@telenet.be
Bestuurslid public relations
De heer Karel Bockaert
Bellemstraat 95
9880 Aalter
T. 093742626
karelbockaert@hotmail.com
Bestuurslid, Medew. Davidsfonds Academie
De heer Adhémar Van Acker
Beukenpark 54
9880 Aalter
T. 093742135
T. 093742135
adhemar.vanacker@telenet.be
Bestuurslid
Mevrouw Lutgart Van Bouchaute
Blekkervijverstraat 60
9880 Aalter
T. 093741955
T. 0471687585
lutgart.van.bouchaute@hotmail.com
Bestuurslid
De heer Joan Stevens
Weibroekdreef 81
9880 Aalter
T. 093746935
T. 0475411775
joan.stevens@nokia.com
joan.stevens@nokia.com
Bestuurslid
Mevrouw Olga De Vos
T. 09/374 21 35
olgadevos@telenet.be
Bestuurslid, Medew. Davidsfonds Academie
De heer Wim Piot
Stratem 4
9880 Aalter
T. 093753814
T. 0475478327
wim.piot1@telenet.be
Bestuurslid
Mevrouw Inge De Geeter
Stratem 4
9880 Aalter
T. 093753814
T. 0475478327
wim.piot1@telenet.be
Bestuurslid
De heer en mevrouw Jean-Pierre Goemaere
Aalterveld 67
9880 Aalter
T. 093741111
T. 0475564817
jeanpierre.goemaere@skynet.be
Bestuurslid
Mevrouw Bieke De Neve
Kattebulkdreef 18
9880 Aalter
T. 0476/57 16 80
bieke.de.neve@telenet.be
Bestuurslid
De heer Steven Beirnaert
Kattebulkdreef 18
9880 Aalter
T. 093752776
T. 0478780208
sbeirnaert@yahoo.com
Bestuurslid
Herwig Carton
Langendamdreef 10
9880 Aalter
T. 093250850
T. 0488464990
herwigcarton@skynet.be
Wijkmedewerker
Mevrouw Trees Laroy
Lostraat 28 Bus 2B
9880 Aalter
T. 093744192
Wijkmedewerker
Mevrouw Marijke Bockaert
Bellemstraat 68 A
9880 Aalter
T. 093741579
marijke.bockaert@gmail.com
Wijkmedewerker
De heer Karel Bockaert
Brug-Zuid 17
9880 Aalter
T. 093744980
T. 0475367149
karel.bockaert@botha.be
karel.bockaert@scarlet.be
Wijkmedewerker
Krista Lanoo
Kestelstraat 89 B
9880 Aalter
T. 093750147
krista.lanoo92@gmail.com
Wijkmedewerker
Mevrouw Roosje Hoet
T. 09/374 26 26
Wijkmedewerker
Mevrouw Annick Mulier
Egypteveldstraat 27
9880 Aalter
T. 0473982749
annick.mulier@hotmail.com
franky.coppenolle@curavet.be
Wijkmedewerker
De heer Frank Colson
Paddeschootdreef 41
9100 Sint-Niklaas
T. 093750773
T. 0476644101
frankcolson@telenet.be
Ondervoorzitter
Mevrouw Sonja Seerden
Grote Ganzeplas 6
9880 Aalter
T. 093742847
T. 0478910024
Losse medewerker

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat wij u de beste ervaring op onze website geven. Dit omvat cookies van websites van derden van sociale media als u een pagina bezoekt die embedded content bevat van sociale media. Dergelijke cookies van derden kunnen uw gebruik van deze website volgen. Als u doorgaat met gebruik van deze website, gaan we ervan uit dat u alle cookies op deze website graag ontvangt. U kunt echter uw cookie-instellingen op elk gewenst moment wijzigen door uw cookies voor dit domein te wissen.