logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 



Share
Davidsfonds en De Bijloke

Muziekcentrum De Bijloke? Dat is klassiek, jazz en hedendaags onder één dak. Van symfonische klassiekers en warme jazz tot intieme kamermuziek en experimentele geluidskunst. Bovendien in een historische parel van Gent, een 13de-eeuws ziekenhuis. 

Met uw Davidsfonds Cultuurkaart geniet u in seizoen 2017-2018 van 20% korting op volgende voorstellingen (max. 2 tickets per Cultuurkaart): 
  • 15/9: Openingsfeest: 10 jaar De Bijloke
  • 27/9: Malibran Quartet & Anna Samuil: Gezang & gestrijk
  • 29/9: Double Bill : Brussels Jazz Orchestra met Smooth Shake & Maria Mendes Quintet
  • 4/10: Haftkraft & Astria Trio: Seven Tears - Downland weerspiegeld
  • 7/10: Homo instrumentalis: Intermediale meditaties over mens en machine
  • 12/10: Liebrecht Vanbeckevoort: Matinee met Liszt
  • 13/10: deFilharmonie & Beatrice Rana: Tsjaikovski & Prokofjev - Oorlog en Vrede
  • 14/10: Brussels Philharmonis & Lars Vogt: Krachtige verhalen
  • 15/10: Masques - The Grand Tour: brieven en muziek uit het oude Europa
  • 21/10: Symfonieorkest Vlaanderen & Barnabas Kelemen: Sibelius' vioolconcerto
  • 26/10: Carbon Fixation & Frank Nuyts: Muziektheater - legaat van de hippiebeweging
  • 8/11: Bill Frisell: music for strings
  • 15/11: Cecilia String Quartet: Requiem voor Fanny Mendelssohn
  • 16/11: Trio Amethys: Matinee met Schubert en Dohnanyi
  • 17/11: I SOLISTI: avontuur - vier concerti voor piano en blazers
  • 25/11: Il Nostromo del Sogno & Steven Mariën: 't relaes van Sint-Servaes
  • 26/11: Champs-Elysées, Collegium & Kristian Bezuidenhout: "Beethoven, was haben Sie denn da wieder gemacht"
  • 1/12 + 2/12: Cosmic Pulses: tweedaagse hommage aan Stockhausen
  • 9/12: Eve Risser & Kaja Draksler: To piano's
  • 15/12: Anima Eterna Brugge & Bart van Caenegem: Gershwins Greatest Hits
  • 18/1: Meccore String Quartet: Poolse klassebakken
  • 19/1: Uri Caine & Brussels Philharmonic
  • 3/02: Spectra: Sacre, sur incises, 3 steinways D - Stravinsky, Boulez
  • 10/2: Symfonieorkest Vlaanderen: The Waste Land
  • 15/2: Quatuor Modigliani: Debussy, Ravel
  • 17/2: Ex Tempore & Florian Heyerick: Graupner terug op de kaart
  • 23/2: deFilharmonie & Louise Alder: Revolutie door de ogen van Rossini & Beethoven
  • 3/3: Kamerkoor El Grillo: Eternal Lamentation - passiemuziek voor de Tudors
  • 7/3: Voorwaarts Maart / En Avant Mars: onder curatele van Headliner
  • 10/3: B'Rock & René Jacobs: Schuberts kleine symfonie in C
  • 13/3: Duo Bilitis: Ballade Slave
  • 14/3 Mary Halvorson 'Code girl'
  • 15/3: S T I L L: a staged recital - oude muziek in dialoog met dans
  • 16/3: Symfonieorkest Vlaanderen & Pieter Wispelwey: Na-oorlogs Engeland - Vaughan-Williams, Gurney & Elgar
  • 22/3: Revue Blanche & Maria Caroine Vieira: Bilitis
  • 23/3: De Grens: muziektheater - Ik zal alles doen om iemand te mogen zijn
  • 25/3: Capella Neapolitana: passietijd in Napels
  • 28/3: Youn Sun Nah
  • 31/3: Brussels Philharmonic & Vlaams Radiokoor: Poulenc - Stabat Mater
  • 4/4: Alifbata: De wereld rond met AKA moon
  • 18/4: Impressions de Pelléas: à la recherce de Claude Debussy (1992)
  • 19/4: Canticum Canticorum: Serge Verstockt over liefde, hartstocht en virtualiteit
  • 20/4 + 21/4: La Maison Vague: muziektheater van Thomas Smetryns en Patrick Corillong
  • 25/4: BOHO Strings & Allega Gaigu: Trinity - Tsjaikovski's Serenade
  • 26/4: Georgina Sánchez & Krzysztof Stypulkowski: Matinee met Rachmaninov & Schnittke
  • 2/5: Rolston Quartet: jong geweld uit Canada
  • 11/5: Ensemble Polyharmonique: topwerken van Cavalli en Schütz
  • 12/5: Symfonieorkest Vlaanderen & Pavel Kolesnikov: Peer Gynt - Slavische dansen
  • 17/5: Busch Trio: Brahms & Dvorák
  • 19/5: L'Achéron: instrumentale muziek van de Engelse renaissance
  • 23/5: The Academy of Ancient Music & Rowan Pierce: Blest Isle - ode aan Engelse componisten
  • 2/6: Het Collectief: Spectralisme