logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Share
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Activiteiten | | Inschrijven op de activiteitenmailing


St.-Amandsberg [Gent]


De heer Devisscher
Kriekerijstraat 46
9040 Sint-Amandsberg
T. 092287767
hans.devisscher@telenet.be
Voorzitter
De heer Johan Ackerman
St.Dorotheastraat 39
9040 Sint-Amandsberg
T. 092292540
johan.ackerman@skynet.be
Secretaris, Ondervoorzitter
De heer Piet Raemaekers
Handekenskruidstraat 5
9041 Oostakker
pietraemaekers@gmail.com
Penningmeester
De heer Erik Audenaert
Heilig-Kruisplein 39
9040 Sint-Amandsberg
T. 092284734
erik.audenaert@gmail.com
Bestuurslid ledenbeweging
De heer Leo Nollet
Beelbroekstraat 108
9040 Sint-Amandsberg
T. 092283793
contact@leonollet.be
Bestuurslid afdelingstijdschr., Beheerder website
De heer Paul Verstraeten
Nijverheidskaai 4
9040 Sint-Amandsberg
T. 092798278
T. 0495597936
paul.verstraeten4@telenet.be
Bestuurslid
De heer Luc De Grauwe
Oscar De Reusestraat 16
9040 Sint-Amandsberg
T. 092286913
luc.de.grauwe2@telenet.be
Bestuurslid
De heer Bernard Hemelsoet
Hogeweg 44
9000 Gent
T. 092512476
bernard.hemelsoet@belgacom.net
Bestuurslid
De heer Jo Van Overmeire
Victor Braeckmanlaan 333
9040 Sint-Amandsberg
T. 093559889
jo.vanovermeire@hotmail.com
Bestuurslid
De heer Jean-Louis Lamproye
Goedlevenstraat 151
9041 Oostakker
T. 092512293
jean.louis.lamproye@telenet.be
Bestuurslid
Mevrouw Maria Goossenaerts
Schuurstraat 62
9040 Sint-Amandsberg
T. 092283693
ria.goossenaerts@skynet.be
Bestuurslid, Werking geschiedenis
De heer Rene Haeseryn
Heiveldstraat 245
9040 Sint-Amandsberg
T. 092283971
Erevoorzitter