logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Share
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Activiteiten | Foto's | Inschrijven op de activiteitenmailing


Tielt (WVl) [Molenland]


De heer Karel Strijckmans
Defoerestraat 5
8700 Tielt
T. 051404067
karel.strijckmans@gmail.com
Voorzitter, Beheerder website, Bestuurslid provincie, Lid Nationaal Bestuur
Mevrouw Lut Delbarre
Kauwstraat 4
8700 Tielt
T. 051405022
lut.delbarre@skynet.be
rik.beernaert@skynet.be
Secretaris, Penningmeester
Mevrouw Miet Van Crombrugge
Hulststraat 27
8700 Tielt
T. 051403141
miet.van.crombrugge@telenet.be
Bestuurslid programmatie, Afgevaardigde cult. raad, Ondervoorzitter
Mevrouw Ingrid Vandecasteele
Zwanestraaat 5
8700 Tielt
T. 051404303
T. 0486441143
ingrid.vandecasteele@gmail.com
Wijkmedewerker, Lid dagelijks bestuur afdeling
De heer Geert Broeckaert
Deinsesteenweg 31
8700 Tielt
T. 051400249
geert.broeckaert@telenet.be
Lid dagelijks bestuur afdeling
De heer Gino Houtekier
Arendstraat 6
8700 Tielt
T. 051402742
ghoutekier@skynet.be
Lid dagelijks bestuur afdeling
De heer Luc De Rock
St.Amandsstraat 36
8740 Pittem
T. 051406107
T. 0474117275
lucderock@gmail.com
Werking taal en lezen
Mevrouw Alfonsine Van Looveren
Deinsesteenweg 31
8700 Tielt
T. 051400249
geert.broeckaert@telenet.be
Medew. Davidsfonds Academie