logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Share
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Activiteiten | | Inschrijven op de activiteitenmailing


Moorslede [Mandelstreek]


De heer Kristof Vander Stichele
Gentsestraat 10A
8890 Moorslede
T. 051251462
secretaris@moorslede.be
kristof_vanderstichele@yahoo.com
Voorzitter, Werking geschiedenis
De heer Eddie Claerhout
Passendaalsestraat 40
8890 Moorslede
T. 051778740
claerhouteddie@gmail.com
Secretaris, Bestuurslid ledenbeweging, Beheerder website
Mevrouw Brigitte Dejonghe
Rode Kruisstraat 7
8890 Moorslede
T. 051/77 92 56
dejonghebrigitte@gmail.com
Penningmeester, Werking geschiedenis
De heer Nico Vandamme
T. 051771004
T. 0497475279
nico.vandamme@telenet.be
Bestuurslid programmatie
De heer Marc Vanryckeghem
Slypsstraat 2F
8890 Moorslede
marc.vanryckeghem@telenet.be
Bestuurslid
De heer Willy Vanderhaeghe
Strobomestraat 1A
8890 Moorslede
T. 056504978
willy.vanderhaeghe@scarlet.be
Bestuurslid
Mevrouw Annie Ghekiere
Gentsestraat 48
8890 Moorslede
T. 051779121
hsobry@hotmail.com
Bestuurslid
De heer Wim Jaques
Veldhoekstraat 1A
8890 Moorslede
wim.jaques@skynet.be
Bestuurslid
De heer Peter Verduyn
Cyriel Vanhauwaertstraat 10
8890 Moorslede
T. 0491987389
T. 051466007
verduyn.fonteyne@gmail.com
Bestuurslid
Mevrouw Florine Verstraete
Sportstraat 21
8900 Ieper
T. 0468230107
florin.verstraete@gmail.com
Werking taal en lezen
Mevrouw Maaike Misselyn
Elzerijstraat 34
8890 Moorslede
T. 0471197061
maaike.misselyn@gmail.com
Werking taal en lezen
Mevrouw Maaike Misselyn
Elzerijstraat 34
8890 Moorslede
T. 0471197061
maaike.misselyn@gmail.com
Werking taal en lezen
De heer Jef Soenens
Lakenstraat 8
8800 Roeselare
T. 051778290
jef.soenens@telenet.be
Losse medewerker