logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Share
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Activiteiten | | Inschrijven op de activiteitenmailing


Lichtervelde [Mandelstreek]


De heer Geert Missinne
Beverenstraat 22
8810 Lichtervelde
T. 0478288488
T. 051485591
geert.missinne@gmail.com
Voorzitter, Bestuurslid werking kunst, Beheerder website
De heer Johan Vannevel
Slingerstraat 38
8820 Torhout
T. 051726569
T. 0479874435
johan.vannevel@skynet.be
Secretaris, Penningmeester
De heer Geert Demarest
Vossebeekstraat 49
8480 Ichtegem
T. 051583770
geert.demarest@skynet.be
Bestuurslid perscontacten, Bestuurslid
Mevrouw Marie-Thérèse Vandecappelle
T. 051/72 39 04
T. 0485/98 06 57
Bestuurslid
Mevrouw Christiane Vanderhaeghe
Burg. Callewaertlaan 18A
8810 Lichtervelde
T. 051722414
Bestuurslid
De heer Roger Vanlerberghe
Peperstraat 31
8810 Lichtervelde
T. 0476841904
rogervlb45@gmail.com
Bestuurslid
De heer Michel Ghyselen
Processieweg 18
8810 Lichtervelde
T. 051723442
michel.ghyselen@gmail.com
Bestuurslid
Mevrouw Monique Wostyn
Nieuwe-Veldstraat 28
8810 Lichtervelde
T. 051723629
bierhandel.vandepoele@skynet.be
Bestuurslid, Werking taal en lezen
De heer Bart Claeys
Izegemseaardeweg 170
8800 Roeselare
T. 0476306324
bart.clb.claeys@ing.be
Bestuurslid, Werking taal en lezen
Mevrouw Henrike Caekaert
Kerkplein 5
8810 Lichtervelde
T. 051724013
Henrike.caekaert@gmail.com
Bestuurslid
De heer Gabriël Vanmechelen
Lerberghevoetweg 1
8810 Lichtervelde
T. 051723904
T. 0485508467
gpj.vanmechelen@skynet.be
vandecappelle.trees@skynet.be
Bestuurslid
De heer Philip Madou
Weststraat 68
8810 Lichtervelde
T. 051724557
T. 0477243338
madouphilip@gmail.com
Bestuurslid
Mevrouw Diane Vergote
T. 051722764
T. 0497891246
diane.vergote@skynet.be
Wijkmedewerker
De heer Luc Goddyn
Damwegel 8
8810 Lichtervelde
T. 051723135
luc.goddyn@skynet.be
Wijkmedewerker