logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Share
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Activiteiten | | Inschrijven op de activiteitenmailing


Dadizele [Mandelstreek]


De heer Peter Schoutteten
Jan Onraetstraat 19
8890 Dadizele
T. 056505621
T. 0487177090
peter.schoutteten@me.com
Voorzitter, Beheerder website
De heer Karl Ten Haaf
Kleppestraat 66
8890 Dadizele
T. 056505211
T. 0498885483
karl.ten.haaf@telenet.be
Secretaris, Bestuurslid programmatie, Afgevaardigde cult. raad
De heer Gerdy Verstraete
Mandellaan 59
8890 Dadizele
T. 056502176
gerdy.verstraete@vtb.be
Penningmeester
Mevrouw Alma Samyn
Ridder-Janlaan 26
8890 Dadizele
T. 056500895
alma.samyn@telenet.be
Bestuurslid, Bestuurslid (gewest)
De heer Guido Bekaert
Begonialaan 64
8890 Dadizele
T. 056502556
guido.bekaert@telenet.be
Bestuurslid
De heer André Monstrey
Moorsledestraat 4
8890 Dadizele
T. 056509150
andre.monstrey@pandora.be
Bestuurslid
De heer Bart Mahieu
Kernemelkstraat 18
8890 Dadizele
mahieu.bart76@gmail.com
Bestuurslid
Mevrouw Carine Vandermeersch
Mgr. Cardijnlaan 11
8890 Dadizele
T. 056501336
philip.depraetere@telenet.be
Bestuurslid
De heer Christian Vanlerberghe
Millesteenstraat 89
8890 Dadizele
T. 056506282
T. 0475893882
info@metanox.be
christian@metanox.be
Werking geschiedenis, Bestuurslid werking kunst