logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Share
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Nieuws | Activiteiten | | Inschrijven op de activiteitenmailing


Oostkamp [Land van Gruuthuse]


De heer Daniel Piceu
Karel de Stoutelaan 39
8020 Oostkamp
T. 050826126
T. 0474864621
daniel.piceu@gmail.com
Voorzitter, Afgevaardigde cult. raad, Beheerder website, Voorzitter (gewest)
De heer Luc Ruysschaert
Molenstraat 13
8020 Oostkamp
T. 050825955
luc.ruysschaert@skynet.be
Secretaris
Mevrouw Monica Siau
Guido Gezellestraat 24
8020 Oostkamp
T. 050826073
rosseel.siau@gmail.com
Penningmeester
De heer Hubert Dupon
8020 Oostkamp
T. 0475917150
hubert.dupon@skynet.be
Bestuurslid ledenbeweging
Mevrouw Rita Van De Caveye
Everaertstraat 24
8020 Oostkamp
T. 050823732
rita.vande.caveye@telenet.be
walter.de.l@telenet.be
Bestuurslid
Mevrouw Miet Bongaerts
Majoor Woodstraat 26
8020 Oostkamp
T. 050822585
T. 050323445
mietbongaerts@yahoo.com
luc.vanparys@oostkamp.be
Bestuurslid
Mevrouw Liliane Van Gaver
8020 Oostkamp
T. 0472/290761
lilianevangaver@skynet.be
Bestuurslid
De heer Fernand Deketelaere
Tulpenstraat 78
8020 Oostkamp
T. 050826010
T. 0475603037
fernand.deketelaere@skynet.be
Bestuurslid
De heer Bert Bouljon
Van Arteveldestraat 3
8020 Oostkamp
T. 050823641
bouljon.decorte@skynet.be
Wijkmedewerker
De heer Adhémar Devlieghere
Boudewijnlaan 8
8020 Oostkamp
T. 050823498
adhemar.devlieghere@skynet.be
Wijkmedewerker
Mevrouw Denise Piceu
Walbrugstraat 28
8020 Oostkamp
T. 050824903
T. 0474662754
denisepiceu@skynet.be
Wijkmedewerker
Mevrouw Rita Rooseboom
St.Pietersplein 12 1
8020 Oostkamp
T. 050822078
Wijkmedewerker
De heer en mevrouw Herman en Francine Vandaele -
Fonteinstraat 6
8020 Oostkamp
T. 0474249380
vandaele.herman@scarlet.be
Wijkmedewerker
De heer Guido Van Parys
Molenstraat 48
8020 Oostkamp
T. 050824156
van.parys1@telenet.be
Wijkmedewerker
De heer Dirk Plasschaert
Brugsestraat 129
8020 Oostkamp
T. 050822584
dirk.plasschaert@telenet.be
Wijkmedewerker
De heer Bart Vercaemer
Korte Kwadeplasstraat 12
8020 Oostkamp
T. 050825644
bartine@scarlet.be
Wijkmedewerker
De heer Dirk Verduyn
Korenstraat 2
8020 Oostkamp
T. 050823805
dirk.verduyn@skynet.be
Wijkmedewerker
Mevrouw Lutgarde Keirsbilck
Kapellestraat 37
8020 Oostkamp
T. 050822528
lut.keirsbilck@skynet.be
Wijkmedewerker
Mevrouw Britt Delputte-Vloeberghs
Kortrijksestraat 48
8020 Oostkamp
T. 050822550
britt.vloeberghs@skynet.be
Wijkmedewerker
De heer Chris Strobbe
Lodistraat 100
8020 Hertsberge
T. 050825120
chantal.haers@telenet.be
chrisstrobbe53@gmail.com
Wijkmedewerker
Mevrouw Leen De Fruyt
Stationsstraat 93
8020 Oostkamp
T. 0477307156
leen.defruyt@skynet.be
Wijkmedewerker
Mevrouw Marianne Lestienne
Gevaartsestraat 12
8020 Oostkamp
Wijkmedewerker