logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Share
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Activiteiten | | Inschrijven op de activiteitenmailing


Jabbeke [Land van Gruuthuse]


De heer Luc Deman
Korte Zerkegemstraat 10
8490 Jabbeke
T. 050812324
deman.luc@belgacom.net
Voorzitter
De heer Johan Demeyer
Stationsstraat 118
8490 Jabbeke
T. 050812035
T. 0492576645
jodemeyer@gmail.com
Secretaris
Mevrouw Ria Callebert
Paddegatstraat 1
8490 Stalhille
T. 050686184
T. 0476722793
ria.callebert@gmail.com
Penningmeester
De heer Christian Santy
Pannedreef 9
8490 Jabbeke
T. 050813924
T. 0474536887
chris.santy@skynet.be
Bestuurslid ledenbeweging
Mevrouw Colette Potie
Cathilleweg 52
8490 Stalhille
dalae@pandora.be
colette_potie@hotmail.com
Bestuurslid perscontacten, Bestuurslid
Mevrouw Cecile Vermeire
Gistelsteenweg 531
8490 Jabbeke
T. 050811689
T. 0476603843
cvermeire@skynet.be
Bestuurslid
De heer Marc Jonckheere
Zomerweg 43
8490 Snellegem
T. 050813468
T. 0473550765
marc.jonckheere@cnh.com
Bestuurslid
Mevrouw Linda Van De Ryse
Zomerweg 11
8490 Jabbeke
T. 0474281434
jonck.dirk@telenet.be
Bestuurslid
Mevrouw Lydia Decorte
Caverstraat 25
8490 Jabbeke
Wijkmedewerker
De heer Noel Maene
Windmolenstraat 7
8490 Jabbeke
T. 050812286
Wijkmedewerker
De heer Marc Vanden Berghe
Cathilleweg 18
8490 Stalhille
T. 050812154
T. 0473293924
marc.vb@telenet.be
Wijkmedewerker
De heer Edwin Verbouw
Gistelsteenweg 383
8490 Jabbeke
T. 050674985
edwin.verbouw@telenet.be
Erevoorzitter
De heer Patrick Peire
Windmolenstraat 34
8490 Jabbeke
T. 050812087
T. 0476406047
patrick.peire@skynet.be
Bestuurslid werking kunst