logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Share
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Activiteiten | | Inschrijven op de activiteitenmailing


Bellegem [Groeningeland]


De heer Robert Stock
Schaapsdreef 19
8500 Kortrijk
T. 056213733
T. 0471513655
robert.stock@telenet.be
Voorzitter
Mevrouw Hilde Verhulst
Schaapsdreef 19
8500 Kortrijk
T. 056213733
T. 0471513655
hildeverhulststock@hotmail.com
Secretaris
De heer Joos D'hoedt
Rollegemknokstraat 13
8510 Rollegem
T. 056210627
T. 0475379206
joos.dhoedt@telenet.be
Penningmeester, Wijkmedewerker
De heer Paul Vandendriessche
Sasboslaan 4
8510 Bellegem
T. 056214778
T. 0486486073
paul.vandendriessche@belgacom.net
Bestuurslid programmatie
Mevrouw Lieve Monprofit
Kloosterdreef 25
8510 Bellegem
T. 056223914
lievemonp@hotmail.com
Bestuurslid
De heer Guido Lefebvre
Aubettestraat 15
8510 Bellegem
T. 056202157
guido.lefebvre@telenet.be
Bestuurslid
Mevrouw Erlinde De Lange
Rollegemkerkstraat 65
8510 Rollegem
T. 0486865187
erlindedelange@gmail.com
erlindedelange@gmail.com
Bestuurslid
De heer Gilbert Dequeker
Aubettestraat 19
8510 Bellegem
T. 056212334
T. 0498152297
dequekercools@hotmail.com
Wijkmedewerker
De heer Thierry Herman
St.Amandsdreef 4
8510 Bellegem
T. 056201536
thierry.herman2@telenet.be
Wijkmedewerker
De heer Joris Vandeputte
Leuzestraat 25
8510 Bellegem
T. 056218377
joris.vandeputte@vives.be
Wijkmedewerker
Mevrouw Gerda Lemenu
't Rode Paard 40
8510 Bellegem
T. 056203808
T. 0477244083
gerdalemenu@skynet.be
Wijkmedewerker
De heer Jan Maes-Martens
Kloosterdreef 13
8510 Bellegem
T. 056212592
T. 0475670572
jan.ine@telenet.be
Erevoorzitter
Mevrouw Gerda Vanfleteren
Bellegemkerkdreef 14
8510 Bellegem
T. 056222403
gerda.vanfleteren@telenet.be
gerda.vanfleteren@telenet.be
Werking taal en lezen
De heer Frederik Buyck
Rollegemkerkstraat 65
8510 Rollegem
T. 0486865187
frederikbuyck@gmail.com; erlindedelange@gmail.com
erlindedelange@gmail.com
Beheerder website
De heer Christophe Van Asten
Bissegemsestraat 178
8501 Bissegem
T. 056370860
T. 0478662216
christophe.vanasten@gmail.com
Losse medewerker met Forum