logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Share
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Activiteiten | | Inschrijven op de activiteitenmailing


Wielsbeke-Sint-Baafs-Vijve [Gaverland]


Mevrouw Monique Claerhout
Tarwestraat 8
8710 Wielsbeke
T. 0470061200
monique.claerhout@belgacom.net
Voorzitter, Secretaris, Werking geschiedenis
Mevrouw Saskia Benoit
Spaanderstraat 30
8710 Wielsbeke
T. 056665696
T. 0495268711
saskia@benoitzakenkantoor.be
Penningmeester
De heer Georges Claeys
Ooigemstraat 13A
8710 Wielsbeke
T. 056666113
georges_claeys@telenet.be
Bestuurslid
De heer Roland De Leersnijder
Rijksweg 331
8710 Wielsbeke
T. 056668326
rd536744@scarlet.be
Bestuurslid
Mevrouw Ann Hanssens
Verbindingsstraat 31
8710 Wielsbeke
T. 056669572
T. 0479247262
annhanssens@hotmail.com
Bestuurslid
De heer Glenn Clevers
Spaanderstraat 30
8710 Wielsbeke
T. 056665696
T. 0495268711
saskia@benoitzakenkantoor.be
Bestuurslid
De heer Glenn Clevers
Spaanderstraat 30
8710 Wielsbeke
T. 056665696
T. 0495268711
glennclevers@hotmail.com
Bestuurslid
Annelies Benoit
T. 0475791690
Annelies.Benoit@dominiek-savio.be
Bestuurslid
De heer Roland Douterloigne
Stationsstraat 50
8780 Oostrozebeke
T. 056667873
beydout@gmail.com
Wijkmedewerker
Mevrouw Frida Marijsse
Rijksweg 120 11
8710 Sint-Baafs-Vijve
T. 056665257
T. 0499192271
fridamarijsse@hotmail.com
Wijkmedewerker
De heer Johan Luttun
Rijksweg 128
8710 Sint-Baafs-Vijve
T. 056602003
johan.luttun@telenet.be
Wijkmedewerker
Mevrouw Rosanne Vandemaele
Grote Molstenstraat 1 B
8710 Wielsbeke
T. 0475349658
rosanne.vandemaele@telenet.be
Wijkmedewerker
Mevrouw Josianne Hullebusch
Baron van der Bruggenln 16
8710 Wielsbeke
follens.jose@skynet.be
Wijkmedewerker
De heer Luc Verfaillie
Teeuwstraat 1
8780 Oostrozebeke
T. 0471604123
luc_verfaillie@telenet.be
Wijkmedewerker
Mevrouw Carine Lareu
Leliestraat 3
8710 Wielsbeke
T. 056663316
lareu.c@hotmail.com
Wijkmedewerker