logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Share
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Activiteiten | | Inschrijven op de activiteitenmailing


Desselgem [Gaverland]


De heer Rene Harinck
Radestraat 16
8792 Desselgem
T. 056716186
T. 0496378889
rene-harinck@hotmail.com
Voorzitter, Penningmeester
Mevrouw Isabelle De Smeyter
Sprietestraat 297
8792 Desselgem
T. 056325943
T. 0497503986
isabelle.desmeyter@telenet.be
Secretaris, Afgevaardigde cult. raad, Bestuurslid perscontacten, Beheerder website
De heer Walter Vermoere
Radestraat 26
8792 Desselgem
T. 056716552
leen.vanlancker@skynet.be
Bestuurslid, Werking geschiedenis
Mevrouw Jeannine Vervaeke
Nieuwstraat 158
8792 Desselgem
T. 056715987
jeannine.vervaeke@gmail.com
Bestuurslid
Mevrouw Marie-Jeanne Coopman
Nieuwstraat 68
8792 Desselgem
T. 056719270
mjcoopman@telenet.be
Bestuurslid
De heer Eric Caenepeel
Zilverbergstraat 13
8792 Desselgem
T. 056701096
T. 0475713555
eric.caenepeel@gmail.com
Bestuurslid
De heer Lieven Depla
Sprietestraat 297
8792 Desselgem
T. 056325943
T. 0497503983
lieven.depla@telenet.be
isabelle.desmeyter@telenet.be
Bestuurslid, Secretaris (gewest), Lid Nationaal Bestuur
De heer Eric Garsy
Zilverbergstraat 4
8792 Desselgem
T. 0486308275
eric.garsy@telenet.be
Bestuurslid
Mevrouw Monique Coddens
Nieuwstraat 60
8792 Desselgem
T. 0473652085
coddensmonique@belgacom.net
Bestuurslid