logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Share
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Activiteiten | Foto's | Inschrijven op de activiteitenmailing


Hasselt [Midden-Limburg]


De heer Frank Gruyters
Lombaardstraat 24
3500 Hasselt
T. 011242522
T. 0473960877
f.gruyters@gmail.com
Voorzitter
De heer Willy Orlandini
Permekelaan 5
3500 Hasselt
T. 0475790431
willy.orlandini@gmail.com
suzymonnens@hotmail.com
Secretaris, Bestuurslid programmatie, Afgevaardigde cult. raad, Medew. Davidsfonds Academie
De heer Eddy Verbeken
Bosstraat 194
3500 Hasselt
T. 0498751010
eddy.verbeken@telenet.be
Secretaris, Afgevaardigde cult. raad
Mevrouw Brigitte Geuns
Parkstraat 6 7.01
3500 Hasselt
T. 0485944169
grgeuns@hotmail.com
Penningmeester
De heer Hugo Cox
Melbeekstraat 71
3500 Hasselt
T. 011274993
T. 0473812092
coxhugo@gmail.com
Bestuurslid ledenbeweging, Medew. Davidsfonds Academie
De heer Guy Rombouts
Grasstraat 25
3500 Hasselt
T. 0475424511
guyrombouts1567@gmail.com
Bestuurslid afdelingstijdschr., Beheerder website
Mevrouw Jeannine Leenen
Muggenstraat 54 3
3500 Hasselt
T. 011225491
jeannine.leenen@skynet.be
Bestuurslid, Medew. Davidsfonds Academie
Mevrouw Christiane Maziers
Rozenstraat 3
3723 Guigoven
T. 011725873
T. 0485921370
christiane.maziers@telenet.be
Bestuurslid, Medew. Davidsfonds Academie
De heer Ludo Vandersmissen
Rembert Dodoenslaan 33
3500 Hasselt
T. 011241978
vandersmissen.ludo@gmail.com
Ondervoorzitter