logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Share
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Nieuws | Activiteiten | | Inschrijven op de activiteitenmailing


Lommel [Limburgse Kempen]


De heer Rik Blervacq
Molenberg 22
3920 Lommel
T. 011551176
T. 0499701891
rikblervacq@hotmail.com
Voorzitter
De heer Godfried Kerkhof
Kapelstraat 59
3920 Lommel
T. 011544691
Secretaris, Penningmeester
De heer Mathieu Cornelissen
Albert Servaesdreef 59
3920 Lommel
T. 011541709
tjeu.cornelissen@telenet.be
Bestuurslid public relations, Bestuurslid afdelingstijdschr.
De heer Peter Luykx
Kerkplein 26 Bus B
3920 Lommel
T. 0483299320
peter.luykx@dekamer.be
Bestuurslid afdelingstijdschr.
De heer Rene Creemers
Pieter Paul Rubensdreef 19
3920 Lommel
T. 011540987
r.creemers@scarlet.be
Afgevaardigde cult. raad, Bestuurslid, Beheerder website
De heer Victor Mennen
Molenstraat 13
3920 Lommel
T. 011540521
vic.mennen@gmail.com
Bestuurslid
De heer Manu Linsen
Pieter Breugheldreef 21
3920 Lommel
T. 011540255
manulinsen@pt.lu
Bestuurslid
Mevrouw Jeanne Luyten
Molsekiezel 13 C
3920 Lommel
T. 011544976
T. 0497376131
jeanneluyten@gmail.com
Bestuurslid
Mevrouw Riet Vanbrabant
Boogstraat 25
3920 Lommel
T. 0475926122
lei.vanbrabant@gmail.com
Bestuurslid
De heer Henri Maris
Hugo van der Goesdreef 1
3920 Lommel
T. 011540870
T. 0478377110
rik.maris@telenet.be
Bestuurslid
De heer Raf Verbruggen
Kapittelhof 24 A
3920 Lommel
T. 0476550873
T. 0476550873
advocaat.verbruggen@skynet.be
Bestuurslid
De heer Jaak Vandenberk
Tuinstraat 4C
3920 Lommel
T. 011391987
T. 0476835058
jacob.vandenberk@telenet.be
Bestuurslid
De heer Chel Driesen
Adelbergpark 57
3920 Lommel
T. 0476489491
chel@translink.be
Bestuurslid
Mevrouw Helga Mennen
Koningsstraat 26
3920 Lommel
T. 011640455
T. 0474760064
helgamennen@hotmail.com
Bestuurslid, Werking geschiedenis
De heer Jos Jansen
Rijfstraat 28
3920 Lommel
T. 011540195
jos.jansen5@telenet.be
Erevoorzitter
De heer Marc Witters
Heide 21
3920 Lommel
T. 011541714
T. 011542438
m.witters@advocatenlimburg.be
Ondervoorzitter
De heer Henri Wouters
Grote Hoef 13
3920 Lommel
T. 011540315
T. 0485181162
wouters_lourdaux@hotmail.com
Werking taal en lezen