logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Share
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Activiteiten | | Inschrijven op de activiteitenmailing


Houthalen-Helchteren [Limburgse Kempen]


De heer Raymond Ceyssens
Koekoekstraat 5
3530 Houthalen
T. 089383777
raymond.ceyssens@telenet.be
Voorzitter, Secretaris
Mevrouw Viviane Van De Leur
De Huttestraat 49
3530 Houthalen
T. 089383678
T. 011272389
viv.vandeleur@pandora.be
Penningmeester
Mevrouw Marleen Bollen
Weg naar Bijloos 15
3530 Houthalen
T. 0495305384
T. 011720673
marleen.bollen@telenet.be
bollenmarleen@gmail.com
Bestuurslid programmatie, Bestuurslid
Mevrouw Vera Timmers
Guldensporenlaan 103A
3530 Houthalen
T. 0476917235
vera.timmers@skynet.be
Bestuurslid programmatie
De heer Frans Heijens
Appelaarstraat 13
3530 Houthalen
T. 089386356
frans.heijens@telenet.be
Bestuurslid ledenbeweging
De heer Guido Hanegreefs
Wildekersstraat 25
3530 Houthalen
T. 089380296
T. 0498084544
guido.hanegreefs@telenet.be
Bestuurslid ledenbeweging
De heer Leopold Kelchtermans-Lemmens
Genkseweg 77
3530 Helchteren
T. 011521796
l.kelchtermans@skynet.be
Bestuurslid
De heer Jean Van Eetvelde
Bosduifstraat 58
3530 Houthalen
T. 089841396
jeanve46@hotmail.com
Bestuurslid
Mevrouw Marie-Claire Thonnon
Eviestraat 41
3530 Houthalen
T. 011522016
T. 0476489513
cl.rothon1@gmail.com
Bestuurslid
De heer Peter Achten
Bakkersstraat 25
3530 Houthalen
T. 011521882
peterachten.8@gmail.com
Bestuurslid
Mevrouw Els Gorissen
Stationsstraat 25
3530 Houthalen
elisabethgorissen@hotmail.com
Bestuurslid
De heer Jan Vrijsen
Koekoekstraat 16
3530 Houthalen
T. 089381454
T. 0497033338
janvrijsen@skynet.be
Ondervoorzitter