logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Share
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Activiteiten | Foto's | Inschrijven op de activiteitenmailing


Wemmel [Land van Affligem en Grimbergen]


De heer Marcel De Doncker
Prinses Jos. Charlotteln 10
1780 Wemmel
T. 024607717
marceldedoncker@skynet.be
Voorzitter, Afgevaardigde cult. raad, Wijkmedewerker, Werking geschiedenis
Mevrouw Josiane Van de Winkel
Biesboslaan 13
1785 Hamme (Merchtem)
T. 024603464
josiane.vandewinkel@gmail.com
Secretaris, Penningmeester
De heer en mevrouw Kamiel en Els Van Camp - Van der Cruys
Uilenspiegelpark 34
1731 Relegem
T. 024601948
kvancamp34@hotmail.com
Bestuurslid programmatie, Bestuurslid afdelingstijdschr., Wijkmedewerker
De heer Erik Van Roy
Cederlaan 2
1851 Humbeek
T. 0475 980309
erikvanroy@skynet.be
Bestuurslid public relations, Wijkmedewerker, Beheerder website
De heer Marcel Story
J. Vander Vekenstraat 48
1780 Wemmel
T. 024607309
marcel.story@skynet.be
Bestuurslid, Wijkmedewerker
Mevrouw Gerda Allaerts
Kerkstraat 19
1780 Wemmel
T. 024611364
gerda.allaerts@gmail.com
Bestuurslid
Mevrouw Rita Hanssens
Neerhoflaan 5 B0A
1780 Wemmel
T. 024286113
T. 0485846205
rita.hanssens@skynet.be
Bestuurslid, Wijkmedewerker
De heer Hugo Goossens
A. De Boecklaan 14
1780 Wemmel
T. 024601321
T. 0498345789
hugo.goossens.w@skynet.be
Wijkmedewerker, Ondervoorzitter, Werking geschiedenis
De heer Karel Joseph
G. Van Campenhoutstraat 51
1780 Wemmel
T. 024602685
karel.joseph@skynet.be
Wijkmedewerker
De heer Jan Vanden Houte
Uilenspiegelpark 1
1731 Relegem
T. 024600710
jan.vanden.houte@telenet.be
Wijkmedewerker
De heer Armand Hermans
K & H De Raedemaekerln 11
1780 Wemmel
T. 02/460 13 08
armandhermans@skynet.be
Wijkmedewerker
Mevrouw Annie Lebacq
Brusselse Steenweg 66 0201
1850 Grimbergen
T. 024603452
annielebacq@hotmail.com
Losse medewerker