logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Share
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Activiteiten | | Inschrijven op de activiteitenmailing


Kampenhout [Dijleland]


De heer Dirk Vanhoof
Perksesteenweg 57
1910 Kampenhout
T. 016655853
dirk-vanhoof@telenet.be
Secretaris, Bestuurslid programmatie
De heer Pol Hessels
Tritsstraat 45
1910 Kampenhout
T. 016656762
pol.hessels@kampenhout.be
Penningmeester, Beheerder website, Bestuurslid (gewest)
Mevrouw Francine Vanderick
Gemeentehuisstraat 11
1910 Kampenhout
T. 016657444
francine.vanderick@gmail.com
Bestuurslid
Mevrouw Krista Herdewijn
Molenveldweg 26
1910 Kampenhout
krista_herdewijn@hotmail.com
Bestuurslid
De heer Jaak Janssens
Rood-Kloosterlaan 34
1910 Kampenhout
T. 016656364
jaak.janssens@skynet.be
Bestuurslid
Mevrouw Lydia Keurvels
Schildhovenstraat 51
1910 Kampenhout
T. 0498740004
T. 016898039
lydia.keurvels@telenet.be
Bestuurslid
De heer Thierry Blyaert
Kasteellaan 71
1910 Nederokkerzeel
T. 0477633319
blyaert.thierry@skynet.be
Bestuurslid