logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Share
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Activiteiten | | Inschrijven op de activiteitenmailing


Herent [Dijleland]


Mevrouw Marleen Vandewiele
Den Blok 5
3020 Herent
T. 016231793
T. 0486899714 MARLEEN
mrlnvandewiele@gmail.com
mvandewi@ursulinenmechelen.be
Voorzitter, Werking taal en lezen
De heer Freddy Ceusters
Maleizenstraat 10
3020 Herent
T. 0478880196
T. 016220163
fred.ceusters@skynet.be; bea.pierle@skynet.be
bea.pierle@skynet.be
Secretaris, Werking geschiedenis
De heer Luc Torrekens
Bergenstraat 10
3020 Herent
T. 016232851
T. 0472936753
torrekens.luc@skynet.be
Penningmeester, Medew. Davidsfonds Academie
Mevrouw Agnes Compernolle
T. 016/23.52.88
frans.compernolle@telenet.be
Bestuurslid
De heer Germain Plancquaert
Kerkweg 31
3020 Herent
T. 016235234
T. 032389877
germain.plancquaert@pandora.be
Bestuurslid
De heer Jos De Cock
Tildonksesteenweg 264
3020 Herent
T. 016204808
jozef.de.cock1@telenet.be
Bestuurslid
De heer Frans Leempoels
Marrainenplein 12 Bus 102
3000 Leuven
T. 016480072
T. 0495598397
frans.leempoels@telenet.be
Bestuurslid
De heer Marc Van Den Bosch
Persilstraat 53C Bus 201
3020 Herent
T. 0498398870
vdbmark@telenet.be
Bestuurslid, Werking geschiedenis, Medew. Davidsfonds Academie, Beheerder website
De heer Jos Vanstiphout
Snoy et d'Oppuerslaan 7
3020 Winksele
T. 016227875
vanstiphout.dewit@telenet.be
Bestuurslid, Werking taal en lezen
Mevrouw Lut Rampelbergh
Langeveldstraat 30A
3020 Herent
T. 0478643805
lut.rampelbergh@gmail.com
Bestuurslid
Mevrouw Ghisleen De Deken
Onze-Lieve-Vrouwplein 91
3020 Herent
T. 016229677
ghisleenkeppens@gmail.com
Wijkmedewerker
De heer Koen Maes
Notelarenweg 99
3020 Herent
T. 016231409
T. 0477700785
maesbrandt@gmail.com; maesbrandt@telenet.be
Wijkmedewerker
De heer Paul Ruebens
Gebroeders Massantstraat 30
3020 Herent
T. 016223403
ruebens.paul@telenet.be
mady.lemmens@telenet.be
Losse medewerker