logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Share
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Activiteiten | | Inschrijven op de activiteitenmailing


Dilbeek-Wolsem [Bruegelland]


De heer Guido Andries
Stationsstraat 116
1700 Dilbeek
T. 025691044
T. 0495497986
guidoandries116@gmail.com
Voorzitter
De heer Niko Cauwelier
Herststraat 9
1761 Borchtlombeek
T. 0498614825
niko.cauwelier@hotmail.com
Secretaris
De heer Chris De Valck
Keienveld 6
1702 Groot-Bijgaarden
chris.devalck@skynet.be
Penningmeester
De heer Georges Vlamynck
Draverslaan 3
1700 Dilbeek
T. 024667344
Bestuurslid ledenbeweging, Erevoorzitter
De heer Bart Dehuvyne
Landmeterstraat 28 8
1080 Sint-Jans-Molenbeek
T. 0473951444
dehuvyne.bart@outlook.com
Afgevaardigde cult. raad, Bestuurslid
De heer Alfons De Leeuw
Wolfrot 5
1730 Asse
T. 024525782
T. 0478202764
alfons.de.leeuw@skynet.be
Bestuurslid
Jan Guns
Tulpenlaan 15
1702 Groot-Bijgaarden
T. 0479900294
T. 024664964
jan.guns1@gmail.com
Bestuurslid
De heer Dirk Mannaerts
Meersstraat 12
1730 Asse
T. 0477611994
T. 025695243
dirk.mannaerts@telenet.be
Bestuurslid
Mevrouw Marthe Scheppers
Zuurweidestraat 38
1700 Dilbeek
T. 024669842
Bestuurslid
Mevrouw Martine Maes
T. 02/569 10 44
Bestuurslid, Beheerder website
De heer Michel De Temmerman
Kloostermuur 31
1702 Groot-Bijgaarden
T. 024630582
micheldt@skynet.be
Bestuurslid
De heer Eddy Leemans
Bloemenlaan 51
1702 Groot-Bijgaarden
T. 024668798
liliane-carmeliet@live.be
Bestuurslid
Mevrouw Maries Haelterman
Maalbeekstraat 5B
1700 Dilbeek
T. 0474738361
maries.haelterman@telenet.be
Bestuurslid
Mevrouw Denise Woters
Brusselstraat 303
1702 Groot-Bijgaarden
T. 024667089
paul.ricour@telenet.be
Lid dagelijks bestuur afdeling
De heer Tjerk Doddema
Zuurweidestraat 18
1700 Dilbeek
T. 02/4664674
TjerkDoddema@pandora.be
Lid dagelijks bestuur afdeling
De heer Roger Peeters
Hoogveld 22
1702 Groot-Bijgaarden
T. 024664476
peetersr@skynet.be
rogerpeeters44@gmail.com
Losse medewerker
De heer Vincent Geers
Koolwitje 29
1700 Dilbeek
T. 024665546
T. 0475741173
vincent.geers@zaolife.be
Losse medewerker
De heer Jean Rampelbergh
Stationsstraat 120
1700 Dilbeek
T. 024668393
T. 0473840620
Losse medewerker
Mevrouw Irma Schoukens
Eikenlaan 23
1740 Ternat
Losse medewerker