logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Share
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Activiteiten | | Inschrijven op de activiteitenmailing


Dilbeek-Wolsem [Bruegelland]


De heer Guido Andries
Stationsstraat 116
1700 Dilbeek
T. 02/569.10.44
andriesguido@hotmail.com
Voorzitter
De heer Niko Cauwelier
Herststraat 9
1761 Borchtlombeek
T. 0498614825
niko.cauwelier@hotmail.com
Secretaris
De heer Chris De Valck
Keienveld 6
1702 Groot-Bijgaarden
chris.devalck@skynet.be
Penningmeester
De heer Georges Vlamynck
Draverslaan 3
1700 Dilbeek
T. 024667344
stefaan.vlamynck@telenet.be
Bestuurslid ledenbeweging, Erevoorzitter
De heer Bart Dehuvyne
Landmeterstraat 28 8
1080 Sint-Jans-Molenbeek
T. 0473951444
dehuvyne.bart@outlook.com
Afgevaardigde cult. raad, Bestuurslid
De heer Alfons De Leeuw
Wolfrot 5
1730 Asse
T. 024525782
T. 0478202764
alfons.de.leeuw@skynet.be
Bestuurslid
Jan Guns
Tulpenlaan 15
1702 Groot-Bijgaarden
T. 0479900294
jan.guns1@scarlet.be
Bestuurslid
Mevrouw Martine Maes
Stationsstraat 116
1700 Dilbeek
T. 02/569.10.44
andriesguido@hotmail.com
Bestuurslid, Beheerder website
De heer Dirk Mannaerts
Meersstraat 12
1730 Asse
T. 0474417582
dirk.mannaerts@telenet.be
Bestuurslid
Mevrouw Marthe Scheppers
Zuurweidestraat 38
1700 Dilbeek
Bestuurslid
De heer Michel De Temmerman
Kloostermuur 31
1702 Groot-Bijgaarden
micheldt@skynet.be
Bestuurslid
De heer Eddy Leemans
Bloemenlaan 51
1702 Groot-Bijgaarden
T. 024668798
liliane-carmeliet@live.be
Bestuurslid
Mevrouw Maries Haelterman
Maalbeekstraat 5B
1700 Dilbeek
T. 0474738361
maries.haelterman@telenet.be
Bestuurslid
Mevrouw Denise Woters
Brusselstraat 303
1700 Dilbeek
T. 02/466 70 89
paul.ricour@telenet.be
Lid dagelijks bestuur afdeling
De heer Tjerk Doddema
Zuurweidestraat 18
1700 Dilbeek
TjerkDoddema@pandora.be
Lid dagelijks bestuur afdeling
De heer Roger Peeters
Hoogveld 22
1702 Groot-Bijgaarden
Losse medewerker met Forum
De heer Vincent Geers
Koolwitje 29
1700 Dilbeek
vincent.geers@zaolife.be
Losse medewerker met Forum
De heer Jean Rampelbergh
Stationsstraat 120
1700 Dilbeek
T. 024668393
T. 0473840620
Losse medewerker met Forum
Mevrouw Irma Schoukens
Eikenlaan 23
1740 Ternat
Losse medewerker met Forum