logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Share
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Nieuws | Activiteiten | Foto's | Inschrijven op de activiteitenmailing


Laakdal [Zuiderkempen]


De heer Theo Winters
Vossenberg 27
2431 Veerle
T. 0496268535
theo.winters@euphonynet.be
Voorzitter, Penningmeester
De heer Verreycken Willy
Molenstraat 42
2430 Eindhout
T. 0475340370
willy.verreycken@scarlet.be
Secretaris, Bestuurslid programmatie, Bestuurslid perscontacten, Beheerder website
De heer Raymond Goos
Paardsbossen 5
2431 Laakdal
T. 014840307
raymond.goos@advalvas.be
Bestuurslid ledenbeweging, Bestuurslid
De heer Noel Van Renterghem
Witte Hoeve 48
2431 Laakdal
T. 0491148795
noel.vanrenterghem@telenet.be
Bestuurslid perscontacten, Bestuurslid
De heer Prosper Rens
Vorstse Baan 30
2431 Veerle
T. 014841552
T. 0477458934
Bestuurslid, Werking geschiedenis
De heer Gerard Govers
Kromstraat 12
2430 Eindhout
T. 014866710
gjgovers@skynet.be
Bestuurslid
Mevrouw Monica Boeckx
Kromstraat 12
2430 Eindhout
T. 014866710
gjgovers@skynet.be
Bestuurslid
De heer Jean-Pierre Louwet
Noord De Vliet 27
2430 Vorst
T. 0478420493
jean.pierre.louwet@telenet.be
Bestuurslid
De heer Clement Aerts
Blaubergsesteenweg 63
2230 Herselt
T. 014545067
T. 0475866676
clementaerts@yahoo.com
Bestuurslid
De heer Roland Rogiers
Heikantstraat 7
2430 Eindhout
T. 0476345526
rolandrogiers@proximus.be
Bestuurslid
De heer Louis Verstrepen
Vuldershoek 44
2230 Herselt
T. 014548280
T. 0498199213
verstrepen.louis@skynet.be
Bestuurslid
De heer Jos Ermgodts
De Hegge 7
2431 Veerle
T. 014840293
jozef.ermgodts@telenet.be
Losse medewerker