logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Share
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Activiteiten | Foto's | Inschrijven op de activiteitenmailing


Zoersel, St.-Antonius, Halle [Polder en Voorkempen]


Mevrouw Katia Pannecoucke
De Knod 6
2980 Zoersel
T. 033835156
T. 0496540345
katia.pannecoucke@telenet.be
Voorzitter
Mevrouw Paula Strubbe
Antwerpsedreef 25
2980 Zoersel
T. 032948569
paula.strubbe@telenet.be
Secretaris
De heer Walter Vereycken
Jan Jozeflaan 24
2980 Zoersel
T. 033666430
T. 0475677076
w.vereycken@edpnet.be
Penningmeester
De heer Julien Mastbooms
Kievitheide 61
2980 Zoersel
T. 03 289 39 38
julien.mastbooms@telenet.be
Bestuurslid
De heer Jules Bastijns
De Knod 4
2980 Sint Antonius
T. 03 384 02 01
bastijns.jules@edpnet.be
Wijkmedewerker
Mevrouw Annie Faes
Alfons Butsstraat 52
2980 Sint Antonius
T. 03 383 06 30
T. 0477 29 88 39
l.govaerts@telenet.be
Wijkmedewerker
De heer Rene Mertens
Goudbloemlaan 25
2980 Halle
T. 033832609
mertensribbens@skynet.be
Wijkmedewerker
Mevrouw Goedele Van Camp
Smissestraat 42
2980 Zoersel
T. 033093100
T. 0474309932
goedele.vancamp@skynet.be
Wijkmedewerker
Mevrouw Greta Verbergt
Jukschot 35
2980 Zoersel
T. 03 383 11 38
greta.verbergt@icloud.com
Wijkmedewerker
Mevrouw Walda Van Onckelen
Goudveld 13
2980 Zoersel
T. 03 288 18 98
walda.vanonckelen@telenet.be
Wijkmedewerker
De heer Johan Strubbe
Antwerpsedreef 53
2980 Zoersel
T. 032948569
T. 0498521333
fam_strubbe@hotmail.com
Ondervoorzitter